Výsledok stretnutia 2:4

Ján Hodás , Miloš Labuda , Ľubo Turčan , Jozef Vrabec +2, Ľuboš Pekár , Milan Šindelář  , Ľubo Malík  , Peter Pirošík

Slavomír Meliš , Pavol Tavač +1 ,  Ján Gier , Robo Huliak , Rudo Huliak +3, Lasky , Danko Šustek

Hralo sa na hlavnom ihrisku . Teplota bola 18°C , slnečno a veľmi rýchlo stúpala. Tráva bola čerstvo pokosená , terén bol príjemne mäkký.

Dnešný zápas jednoznačne vyšiel Zeleným nad očakávanie. Už úvod mali ako z rozprávky , keď asi po desiatich minútach hry sa z polovičky sám rozbehol Rudo Huliak. Za ním sa ho snažili atakovať dvaja hráči Červených . Brankár tiež vybehol z bránky ale následná Rudova tvrdá strela pristála pri pravej tyči. Rudo Huliak 0:1. Druhý gól padol v dvadsiatej minúte po chybe brankára , ktorý dobre netrafil nastrelovanú loptu a táto sa dostala opäť k Rudovi. Ten neváhal a tvrdou strelou vymietol pavučinu. Rudo Huliak 0:2. Červení vymenili brankára ale ani to im nepomohlo , keď pri jednom z útokov si lopta Ruda doslova našla a ten nezaváhal a zakončoval za chrbát bezbranného brankára. Rudo Huliak 0:3. Zelení mali nahraté a tak sa už spoliehali iba na rýchle brejky. Po jednom takomto útoku sa strelecky presadil Pavol Tavač 0:4. Zelením vychádzalo všetko do čoho kopli. Červení sa trápili. Niektorí pri zakončení , niektorý už pri jednoduchej rozohrávke. Napriek tomu Červení bojovali až dokonca . Čo nevychádzalo útočníkom to nakoniec dvakrát vyšlo Jožkovi Vrabcovi , keď v obidvoch svojich šanciach nezaváhal a rutinérsky zakončil. Jozef Vrabec 1:4 , 2:4.