Výsledok stretnutia 4:9

Milan Šindelář +2 , Rudo Huliak +1 , Marián Klotton , Ľubo Malík +1 ,Rudo Birka
Ján Hodás , Miloš Labuda +2 , Ľuboš Pekár +1 , Robo Huliak  +3 , Peter Huliak , Peter Dišek +3

Hralo sa na Hlavnom ihrisku . Tráva aj terén akurát. Slnečno teplota okolo 28°C .

Červení získali na zápas dvojičku Šindelář&Malík a vzhľadom k menšiemu počtu hráčov bol predpoklad , že využijú voľný priestor na ihrisku na zdrvujúce útoky. Zelení však nečakali čo urobí ich súper ale uragánom striel sa snažili zatlačiť svojho súpera. Prvé veľké šance mal na kopačkách Miloš Labuda ale jeho dobre mierené tvrdé strely končili na brankárovi. Prvý gól padol z rohového kopu keď loptu si nakrátko rozohrali dvaja Petrovia Huliak – Dišek a druhý menovaný figliarskym zakončením našiel medzeru medzi brankárom a tyčou. 7 minúta Peter Dišek 0:1. Neprešli ani dve minúty a konečne gólovou strelou sa presadil Miloš Labuda. 9 minúta 0:2 Miloš Labuda. O ďalšie dve minúty sa Zelení presadili znovu keď peknú individuálnu akciu zakončil umiestnenou strelou Peter Dišek. 11 minúta Peter Dišek 0:3. Po treťom inkasovanom góle sa Červení rozhodli opustiť priestor pred svojou bránkou a aspoň náznakmi útoku sa dostali na súperovu polovicu. K zakončeniu na bránku sa však nedostali buď zásluhou obrany Zelených alebo nepresnou prihrávkou či nevydarenou strelou. Zelení sa pripomenuli znovu keď obliehali bránku Červených a prudkou strelou z ľavej strany ku pravej tyči sa presadil Robo Huliak. 17 minúta Robo Huliak 0:4. Potom prichádzali ďalšie šance Zelených ale tieto už nekončili v sieti aj keď veľa krát tomu zabránilo iba nepresné zakončenie. Ďalší gól prišiel opäť zo strany Zelených keď peknú prihrávku na pravú stranu od Petra Huliaka premenil zakončením do vinkľa Ľuboš Pekár. 30 minúta Ľuboš Pekár 0:5. Po piatom góle Zelení stratili ostražitosť a rohový kop Červených znamenal zníženie. 32 minúta Rudo Huliak 1:5. O pätnásť minút sa Červení dočkali brejku v ktorom bol Milan Šindelář a ten si s prehľadom vytiahol obrancu aj brankára a zakončoval po zemi do prázdnej bránky. 47 minúta Milan Šindelář 2:5. Zelení po rýchlom inkasovaní dvoch gólov zlepšili obranu a spresnili rozohrávku. Odmenou im bol ďalší gól keď krížnu strelu od Petra Dišeka z pravej strany umiestnil tečom ku ľavej tyči Miloš Labuda. 61 minúta Miloš Labuda 2:6. Aby toho nebolo málo tak si svoj gól zo začiatku zápasu zopakoval identickou strelou a pozíciou Robo Huliak. 67 minúta Robo Huliak 2:7. Opäť mierne poľavenie pozornosti a v brejku sa sám pred brankárom ocitol Milan Šindelář. Aj keď prvé zakončenie brankár ešte kryl odrazenú loptu dokázal pätičkou poslať za jeho chrbát. 68 minúta Milan Šindelář 3:7. Radosť Červených netrvala dlho lebo Zelení opäť odpovedali gólovým zakončením. 72 minúta Peter Dišek 3:8. Nakoniec sa presadil aj druhý z dvojice Šindelář&Malík a tvrdou strelou z pravej strany našiel miesto medzi brankárom a tyčou. 78 minúta Ľubo Malík 4:8. Záver za správami však urobil a sieť na bránke roztrhol Robo Huliak keď sa opäť presadil zo svojej streleckej pozície a nedal brankárovi šancu. 88 minúta Robo Huliak 4:9. Zelení sa dnes presadili dvoma hatrickmi pričom Peter Dišek mal na svojich kopačkách minimálne ešte jeden. Veľké šance mal aj Janko Hodás ale čo nevyšlo jemu sa priklonilo dnes ku jeho spoluhráčom.