Výsledok stretnutia 2:1

Ján Hodás , Miloš Labuda +2 , Ľubomír Turčan  , Jozef Vrabec  , Ľuboš Pekár , Ľubo Malík  , Daniel Šustek , Milan Šindelář

Ján Gier , Jaroslav Vyboch  , Marián Klotton , Rudo Huliak  , Peter Huliak +1 , Braňo Danišek , Lasky

Hralo sa na Pasienkoch. Terén bol hrbolatý a mäkký.  Teplota +7°C , slnečno , chladný vánok.

Červení s prevahou jedného hráča začali aktívnejšie a vysunuli sa až na súperovu polovicu. Tu umne presúvali loptu a snažili sa dostať do gólového zakončenia. Prvá vážnejšia strata lopty znamenala útok Zelených , ktorí z veľkej diaľky poslali strelu smerom na bránku Červených. Lopta nepríjemne skákala a tak sa brankár Červených Ľuboš Pekár rozhodol iba pasívne lopte zabrániť preniknúť do bránky. Toto rozhodnutie sa ukázalo ako veľmi zlé. Lopta sa od neho odrazila smerom k obrancovi. K obrancovi však rýchlo dostúpili útočníci Zelených a zobrali mu loptu. Túto si posunul a povedľa vybehnutého brankára do bránky umiestnil prudkou strelou Peter Huliak. 8 minúta Peter Huliak 0:1. Červených lacný gól dosť rozladil ale prichádzajúce šance ich postupne vrátili do hry. Prvú veľkú šancu mal Ľubo Malík , keď zblízka nedokázal prestreliť na zemi ležiaceho Laskyho po presnej prihrávke od Milana Šindelářa. Postupne sa v gólových šanciach vystriedali aj Jozef Vrabec , ktorému lopta dvakrát nesprávne skočila na kopačku pri zakončení. Presnejšie strely od Milana Šindelářa Lasky vychytal. Prvý gól dali Červení po nenápadnej akcii keď sa na pravej strane dostal k lopte Miloš Labuda a pomerne z väčšej diaľky nečakane prestrelil Laskyho v bránke. Ten reagoval na jeho strelu a pokľakom sa ju snažil vykryť. Lopta však pred Laskym nadskočila na drne a preskočila ponad jeho nohu do bránky. 41 minúta Miloš Labuda 1:1. Zelení sa do svojich typických útokov dnes nedostávali a svoje šance získavali hlavne po chybách v rozohrávke Červených alebo strate lopty Červených a prepadnutiu v útoku. Takto sa do veľkých šancí najskôr dostal Jaroslav Vyboch ale z blízka netrafil odkrytú bránku a neskôr mohol strhnúť vedenie druhým gólom v zápase Peter Huliak ale dobrý zákrok Janka Hodása v bránke a kúsok šťastia vytlačilo loptu na tyč. Červení mali stále miernu prevahu ale nie a nie dať gól. Už keď to vyzeralo na ďalší remízový zápas k lopte sa štyri minúty pred koncom opäť na pravej strane dostal Miloš Labuda a nechytateľnou strelou z diaľky prekvapil Laskyho. 86 minúta Miloš Labuda 2:1. Zelení ešte vysunuli všetkých hráčov dopredu a mierne uzavreli Červených pred ich bránkou ale dobré obranné zákroky vyviezli loptu až ku bránke Zelených a tam ju Červení podržali až do konca stretnutia.