Výsledok stretnutia 2:2

Ján Hodás +1 , Jozef Vrabec ,  Ľubomír Turčan ,  Ľuboš Pekár , Ľubo Malík +1 , Peter Pirošík , Daniel Šustek

Pavol Tavač  , Ján Gier, Jaroslav Vyboch , Miroslav Vrabec +2 , Miloš Pekár , Lasky

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Čerstvo pokosená tráva. Ihrisko bolo tvrdšie. Teplota okolo 22°C , veterno a mierne zamračené.

Hneď v úvode prišli dve veľké šance. Najskôr sa sám pred brankárom Červených ocitol Pavol Tavač. Jeho strelu z prvej brankár Ľuboš Pekár vyrazil nohou na roh. Následne sa k lopte dostali Červení. Tí sa po ľavej strane dostali až ku Laskyho bránke. Po nevydarenom centri lopta preskackala na pravú stranu k Jankovi Hodásovi a ten ju volejom poslal na bránku. Lopta preletela ponad Laskyho a skončila pri vzdialenejšej tyči v bránke. 1 minúta Ján Hodás 1:0.  Červení zo začiatku dobre využívali prevahu o jedného hráča a výsledkom dobrej pozičnej hry bol brejk . Loptu na os ihriska dostal Ľubo Malík a ten ju pohodlne zasunul povedľa vybehnutého Laskyho do siete. 10 minúta Ľubo Malík 2:0. Potom Zelení začali viac kombinovať a držať loptu na kopačkách. Červených nútili k častému napádaniu bez lopty a postupne im míňali sily. Keď k tomu pridáme dobrú hru jeden na jedného začali si vypracovávať gólové šance. Nakoniec ich tlak slávil úspech , keď sa cez dvojicu obrancov po ľavej strane prekľučkoval Jaroslav Vyboch. Následne poslal na pravú stranu prudký center po zemi. Po pravej strane za obranu Červených zbehol Miroslav Vrabec a strelou z prvej nedal brankárovi šancu. 26 minúta Miroslav Vrabec 1:2. Hra mala rovnaký priebeh. Červení naznačili útok , ktorý aj občas zakončili ale Lasky bol v bránke pozorný. Zelení dlhými kombináciami a pokusmi o prienik jeden na jedného si vytvárali šance. Nakoniec sa im podarilo zopakovať akciu ako pri prvom góle a vyrovnali skóre. 50 minúta Miroslav Vrabec 2:2. Tlak Zelených postupom času narastal a tretí gól visel na vlásku. Potom však prišiel nečakaný brejk Červených. Obrana prihrávkou stredom ihriska vysunula dopredu vedľa seba bežiacich Jozefa Vrabca a Ľuba Malíka a proti ním ostal osamotený v bránke Lasky. Jozef bežal po ľavej strane , Ľubo po pravej , medzi nimi skákala lopta a oproti ním polovybehnutý Lasky. Obidvaja útočiaci hráči predviedli dokonalú synchronizáciu. Najskôr sa obidvaja priblížili k lopte. Lasky zacúval do bránky. Keď boli pri nej tak zase obidvaja išli od lopty , ktorá znova osamotene skákala stredom ihriska dopredu. Potom sa zase obidvaja vracali ku lopte ale znova sa nedohodli , kto si ju vlastne vezme a tak sa im do tanca priplietol Lasky a loptu im odkopol. Potom prišli na obidvoch stranách ešte nejaké šance ale brankári ako aj obrana zlikvidovali nádejné šance a tak sa zrodila tretia remíza v rade.