Miloš Labuda , Ľubomír Turčan , Jozef Vrabec ,  Jaroslav Vyboch +1 , Robo Huliak , Marián Klotton , Jozef Filo , Ľubo Malík , Peter Huliak

Zostava Zelení :

Slavomír Meliš +1 , Pavol Tavač +1 , Ľuboš Pekár+1 , Miloš Pekár , Milan Šindelář +1 , Peter Mackura , Rudo Huliak , Ladislav Vríčan , Miroslav Vrabec , Daniel Šustek

Ihrisko :

Hralo sa na hlavnom ihrisku. Terén bol suchý. Zamračené , teplota 4°C s nepríjemným studeným vetrom. Zima bola hráčom po celý zápas.

Zápas:

Dnes bola hra mimoriadne vyrovnaná s rovnakými úsekmi držania lopty pre obidve mužstvá. Jedno však malo viac šťastia lebo v ich drese nastúpil jednoznačne dnes najlepší hráč na ihrisku. Tým hráčom bol Milan Šindelář. Po pekných individuálnych akciách nahral na tri góly a jeden aj sám strelil. Prvý gól padol hneď na začiatku keď hráči v Zelených dresoch urobili rýchlu kontru po pravej strane Milanom Šindelářom. Jeho následná prihrávka z bránkovej čiary našla voľného Ľuboša Pekára a ten z blízka z prvej otvoril skóre. 3 minúta Ľuboš Pekár 0:1. Hra sa prelievala zo strany na stranu a pred obidvoma bránami dominovali obrancovia. U hráčov v Červených dresoch to boli Robo Huliak a Jozef Filo a u hráčov v Zelených dresoch to bola trojica Daniel Šustek , Miroslav Vrabec a Miloš Pekár. V dvadsiatej minúte boli opäť blízko ďalšiemu gólu hráči v Zelených dresoch. Po peknej kombinácii sa dostal ku zakončeniu Milan Šindelář. Najskôr na dvakrát trafil tyč a po opätovnom rýchlom získaní lopty tesne minul. Hráči v Červených dresoch sa snažili odpovedať rýchlou kombináciou stredom cez Jaroslava Vybocha a Jozefa Vrabca a pred bránkou hľadali nebezpečného Petra Huliaka alebo Ľuba Malíka. Nakoniec im vyšla pekná kombinácia keď dokázali využiť prečíslenie súpera a finálna prihrávka od Jozefa Vrabca našla na ľavej strane voľného Jaroslava Vybocha , ktorý strelou z prvej nedal Laskymu v bránke šancu. 32 minúta Jaroslav Vyboch 1:1. Hráči v Červených dresoch okrem dobrej kombinácie sa však dopúšťali veľkého počtu chýb v rozohrávke z čoho pramenili nebezpečné protiútoky. A tak sa po jednom takomto nečakanom protiútoku dostali do šance hráči v Zelených dresoch. Lopty sa zmocnil Milan Šindelář , vyzvŕtal celú obranu a opäť milimetrovou prihrávkou vyzval na zakončenie Slavomíra Meliša. 43 minúta Slavomír Meliš 1:2. Hráči v Červených dresoch ešte nestihli ani poriadne rozhýbať inkasovaný gól a Milan sa opäť po peknej spolupráce so spoluhráčmi v útoku dostal do zakončenia a zvýšil náskok hráčov v Zelených dresoch. 48 minúta Milan Šindelář 1:3. Zatiaľ čo brankár hráčov v Červených dresoch mal ruky nohy práce tak jeho náprotivok sa pomaly ale isto menil na snehuliaka. Nos už červený mal. V šesťdesiatej minúte sa zranil a z hry odstúpil Peter Huliak. Namiesto Petra tak ku hráčom v Červených dresoch prestúpil Peter Mackura a nastal veľký tlak na bránku hráčov v Zelených dresoch. Prvé tvrdé zakončenia na svojom tele zadržal Daniel Šustek. Následne sa hráči v Zelených dresoch stiahli a dôsledne začali vypomáhať preťaženej obrane. To , že hra bola väčšinou na jednu bránku je z pohľadu zloženia mužstiev od šesťdesiatej minúty celkom jasné. Napriek tomu však čistejšie gólové šance malo brániace sa mužstvo hráčov v Zelených dresoch. Každú príležitosť využili na nebezpečnú kontru a veľa nechýbalo aby zveľadili svoj náskok. Nakoniec prišla 85 minúta a čas Paľa Tavača. Dnes sa však o jednu minútu oneskoril. Pred jeho gólovým zakončením však bola najskôr skvelá práca Milana Šindelářa na pravej strane. Skvelo zvládol súboj s obrancom a prihrábal voľnému Paľovi Tavačovi. Na Paľa vybehol brankár ale jeho filigrándske spracovanie lopty obhodilo malým lobom vybehnutého brankára a po menšom z rýchlení dobehol loptu a s prehľadom zakončil do prázdnej bránky. 86 minúta Pavol Tavač 1:4. To bol zároveň posledný gól .