Výsledok stretnutia 1:1

Ján Hodás , Miloš Labuda +1 , Ľubomír Turčan , Jozef Vrabec , Ľuboš Pekár  , Milan Šindelář ,  Danko Šustek

Slavomír Meliš +1 , Adam Chabada , Jaroslav Vyboch   , Rudo Huliak  , Robo Huliak , Marián Klotton , Lasky

Hralo sa na hlavnom ihrisku. Terén mierne hrbolatý a relatívne mäkko. Teplota 14°C , slnečno.

Prvých pätnásť minút patrilo Zeleným. Vďaka lepšiemu pohybu boli skôr pri lopte a mali hru pod kontrolou. Červeným naopak viazla spolupráca medzi obranou , stredom a útokom. Takže aj keď mali loptu bola to hra jedného hráča proti presile Zelených. Prvá veľká príležitosť Zelených prišla v piatej minúte. Po peknej kombinácii sa k lopte dostal Rudo Huliak a nebezpečne zakončil z pravej strany. Brankár Červených loptu vyrazil na roh. V pätnástej minúte si Zelení vypracovali ďalšiu šancu z ľavej strany na ktorej konci bola strela od Mariána Klottona a teč obrany Červených medzi nohy brankára , ktorú však brankár opäť zneškodnil. Po tejto šanci sa prebrali aj Červení a začali hrať viac kompaktnejšie. V dvadsiatej štvrtej minúte im vyšiel pekný postupný útok na konci , ktorého sa k lopte dostal z ľavej strany Miloš Labuda. Miloš si loptu nastavil a vystrelil na bránku. Lopta pred brankárom Zelených skočila a skončila v bránke. 24 minúta Miloš Labuda 1:0. Po strelení gólu sa hra Červených zmenila a dostala konečne poriadnu fazónu. V štyridsiatej minúte Červení zatlačili svojho súpera. Výsledkom bola prihrávka na voľného Ľuba Turčana a delovka z jeho ľavačky. Lasky v bránke loptu dobre videl a tak ju vyhlavičkoval spod brvna. Následne sa Lasky asi minútu na kolenách klaňal a držal za hlavu. Aby toho nemal málo tak ho o desať minút tvrdou strelou vyše kolien a niže pása trafil Miloš Labuda. Do tretice Lasky zahviezdil zákrokom , keď rozštepom na zemi chytil delovku do odkrytej časti bránky. Na druhej strane hýrili aktivitou Rudo Huliak , Marián Klotton a Jaroslav Vyboch. Bol to Rudo čo mal na kopačke vyrovnávajúci gól po presnej prihrávke na pravú stranu od Jara Vybocha. Namiesto strely do odkrytej bránky však zvolil prihrávku do húštiny tiel pred bránkou a bolo po šanci. V sedemdesiatej minúte poslali Zelení dlhý pas na osamoteného Mariána Klottona. Proti nemu vybehol brankár a stihol Mariánovi z ťažiť spracovanie lopty a presne zakončiť. Červení dnes veľmi zaujímavo zahrávali rohové kopy. Kopal ich Miloš Labuda prudkým nákopom za vzdialenejšiu tyč , kde ju hlavou posielal pred bránku Ľubomír Turčan. Lopta sa dostávala na kopačky Červených ale Laskyho zákroky udržali nádeje Zelených. V osemdesiatej minúte sa Zelení vrhli do posledného náporu a vytvorili si tlak so sériou rohových kopov. Po jednom z nich sa lopta predrala až pred brankára Červených spolu s dvojicou hráčov Zelených . Brankár loptu na dva krát odkopol od bránky ale táto sa vďaka prehustenému priestoru vracala späť až ju dorazil do bránky Slavomír Meliš. 82 minúta Slavomír Meliš 1:1. Bol to pekný darček k jeho 63 narodeninám. Po tomto mali obidve mužstvá ešte po jednej šanci ale skóre sa už nezmenilo.