Výsledok stretnutia 6:3

Ľubomír Turčan +2 , Jozef Vrabec+2 , Ľubo Malík +2 , Ľuboš Pekár  , Peter Pirošík , Daniel Šustek

Miloš Labuda +1 , Rudo Huliak +1 , Jaroslav Vyboch +1  , Ján Gier  ,  Miroslav Vrabec , Braňo Danišek

Hralo sa na hlavnom ihrisku. Ihrisko bolo čerstvo popršané mäkké. Zamračené s príjemnou pocitovou teplotou.

Dnešný zápas bol dosť špecifický. Vzhľadom k nedorozumeniu v organizačnom týme FC Trnové sme sa stretli v rovnakom čase spolu so zápasom žiakov. Napriek tomu sme sa rozhodli zápas odohrať aj keď sme vedeli , že ho neodohráme celý. Nakoniec sa nám podarilo odohrať až 65 minút čo nikto nečakal a tomu bolo prispôsobené aj nebývalé rýchle tempo hry.

Už prvá minúta priniesla štyri vyložené šance Červených keď lopta štyri krát preletela popred bránkovú čiaru ale útočníci Červených štyri krát zľuftovali a tak lopta lietala z jednej strany na druhú. Ako prvý sa s gólu tešili Zelení keď pekný center hlavičkou zúžitkoval Miloš Labuda. 9 minúta Miloš Labuda 0:1. Červení si vypracovávali pekné šance ale zakončenie bolo dosť nepresné a tak prišiel ďalší trest v podobe ďalekonosnej strely Jaroslava Vybocha. 23 minúta Jaroslav Vyboch 0:2. Klasický útočníci Červených nevedeli prekonať obranu Zelených a tak sa na výlet po pravej strane vybral Ľubomír Turčan , ktorý sa peknými kombináciami s Jozefom Vrabcom dostal až ku pravej tyči a znížil náskok Zelených. 30 minúta Ľubomír Turčan 1:2. Zelení však nesmútili dlho a peknou kombináciou zatlačili Červených pred bránku. Tu z pravej strany posielal prudký center pred bránku Rudo Huliak na voľného Braňa Danišeka. Lopta sa však k nemu nedostala lebo po teči obrany preletela za chrbát bezmocného brankára , ktorý reagoval na pôvodnú prihrávku. 33 minúta Rudo Huliak 1:3. Nekoncentrovanosť Zelených však spôsobila , že sa v tej istej minúte presadil aj Jozef Vrabec. 33 minúta Jozef Vrabec 2:3. Potom prišiel zlomový moment zápasu. Jaroslav Vyboch zle dostúpil a vyvrtol si nohu. V zápase už nemohol pokračovať a začala presilovka Červených. Červení búšili do obrany Zelených a hľadali cestičku na skórovanie. Nakoniec sa to ako prvému podarilo Ľubovi Malíkovi , keď svoju strelu dotlačil za bránkovú čiaru silou vôle. 40 minúta Ľubo Malík 3:3. Zelení aj v menšom počte neúnavne útočili a vytvárali si gólové šance. Menší počet však znamenal dieru v obrane a nebezpečné brejky zo strany Červených , ktoré však veľmi dlho nevedeli využiť. Nakoniec po pätnástich minútach pretrhli streleckú nemohúcnosť a otočili skóre vo svoj prospech. 55 minúta Jozef Vrabec 4:3. O minútu neskôr sa k Jozefovi pridal Ľubo Malík. 56 minúta Ľubo Malík 5:3. Ako posledný sa presadil Ľubomír Turčan , keď jeho strelu si do bránky zrazila obrana Zelených. 64 minúta Ľubomír Turčan 6:3. V nasledujúcej minúte bol zápas ukončený vzhľadom na začínajúci sa zápas žiakov.