Ján Hodás ,  Miloš Labuda , Ľubomír Turčan ,  Jozef Vrabec , Ľuboš Pekár ,  Milan Šindelář  , Ľubo Malík  , Danko Šustek  , Peter Huliak

Adam Chabada , Pavol Tavač +2 , Ján Gier , Jaroslav Vyboch  , Rudo Huliak +1 , Robo Huliak ,  Miroslav Vrabec , Marián Klotton +1,  Lasky

Ihrisko :

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Terén bol mäkký a blato sa lepilo na kopačky. Teplota 2,5 °C , bezvetrie.

Zápas:

Začiatok bol vyrovnaný a hra sa odohrávala väčšinou v strede ihriska. Prvú veľkú šancu na skórovanie mali Červení v 18 minúte. Po peknej akcii sa lopta dostala k Ľubovi Turčanovi , ktorý vypálil  z poza šestnástky a obrancu parádnu strelu do vinkľa. Lasky v bránke Zelených sa však nenechal prekvapiť a loptu vyhlavičkoval na roh. Obidve mužstvá sa po strate lopty sústreďovali na dôslednú obranu a tak šancí bolo ako šafránu. Najväčšiu mal v prvom polčase Peter Huliak keď v 45 minúte poslal po peknej prihrávke strelu z prvej po zemi ku ľavej tyči. Lasky sa však stihol presunúť a špičkou kopačky vyrazil loptu opäť na roh. V druhom polčase sa z bránky Červených vybral do útoku Miloš Labuda. Pri súboji jeden na jedného stratil loptu. Do otvorenej obrany sa rozbehlo trio Zelených. Po pravej strane bežal a dostal loptu Marián Klotton. Mariána sa pokúšal križovať Danko Šustek a spolu s ním vybehol aj v tej chvíli chytajúci Ľubo Malík. Marián nezaváhal a strelou po zemi obstrelil vybehnutého Ľuba a otvoril skóre. 51 minúta Marián Klotton 0:1. Červení nehodili flintu do žita a peknými kombinačnými akciami si vypracovali tri vynikajúce akcie na konci ktorých bol vždy voľný zakončujúci hráč Červených. Každý z hráčov poslal presnú tvrdú strelu do odkrytej časti brány ale to čo predvádzal Lasky sa nedá opísať iba ako zázračné zákroky. Všetky tri gólové šance vychytal. Toto útočné úsilie stálo Červených veľa síl a tak sa zrodili tri rýchle brejky Zelených , keď dokázali prečísliť obranu Čerených. Najskôr sa dva krát po sebe v rozpätí jednej minúty radoval Pavol Tavač. 62 minúta Pavol Tavač 0:2 . 63 minúta Pavol Tavač 0:3. Štvrtý a zároveň posledný gól stretnutia vsietil Rudo Huliak po peknej prihrávke pred bránku a zakončení z prvej. 79 minúta Rudo Huliak 0:4. Červení sa pokúšali aspoň o čestný gól . Do útoku zavelil Janko Hodás keď nebojácne zmenil hlavou tvrdú strelu na bránku Zelených. Potom mal Janko ešte jedno pekné zakončenie hlavou , ktoré tesne minulo bránku Zelených. Čestný gól mal v poslednej minúte na kopačke Miloš Labuda , keď sa ocitol sám pred Laskym ale vo vyloženej šanci nezakončil.

Po dlhšom čase mali Červení naozaj veľmi pekné útočné kombinačné akcie s presným zakončením. Nebyť Laskyho mohlo skóre a možno aj víťaz zápasu vyzerať úplne opačne.