Ján Hodás , Miloš Labuda , Ľubomír Turčan  ,Jozef Vrabec , Milan Šindelář +2 , Daniel Šustek , Jozef Filo , Miloš Pekár +1 , Ľubo Malík

Pavol Tavač , Ján Gier +1 , Jaroslav Vyboch , Marián Klotton , Miroslav Vrabec , Peter Huliak , Braňo Danišek , Ľuboš Pekár , Igor Podhorec

Ihrisko :

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Ihrisko bolo primerane mäkké . Pod mrakom teplota okolo 8°C.

Zápas:

Červení zobrali zápas od začiatku vážne a dvoma rovnakými akciami zaskočili svojho súpera. Loptu do behu na pravej strane po peknej kombinácii dostal Milan Šindelář a dvoma krížnymi strelami k vzdialenejšej tyči vsietil dva góly. 1 minúta Milan Šindelář 1:0 , 3 minúta Milan Šindelář 2:0. Za tohto stavu Zeleným nastúpil do hry Pavol Tavač. Zelení postupne získali územnú prevahu ale iba po okrajoch ihriska kde ich umne vytláčala pozičná hra Červených. Ich tretí pobyt pred bránkou Zelených zakončil po rohovom kope od Miloša Labudu ďalší Miloš Pekár keď si umne odbehol od hráča a z blízka prestrelil brankára. 31 minúta Miloš Pekár 3:0. Zelení zvýšili svoj tlak ale ku dobrým centrom pred bránku ich chýbal polkrok. V šesťdesiatej minúte sa pri útočnej snahe zranil Milan Šindelář a odišiel do šatní. Zelení zvýšili svoj tlak , ktorý o jedenásť minút premenili na gól. Lopta bola na ľavej strane odkiaľ smerovala po zemi prudko pred bránku. Tu loptu nedočiahli ani útočiaci a ani brániaci hráči a tak sa dostala až na pravú stranu k voľnému Jankovi Gierovi , ktorý z prvej trafil do siete. 71 minúta Ján Gier 3:1. Zelení mali síce podstatne dlhšie držanie lopty ale kombinovať im bolo dovolené v zónach , ktoré nemohli ohroziť bránku Červených a tak sa zrodilo víťazstvo Červeného družstva.