Miloš Labuda , Ľubomír Turčan  , Ľuboš Pekár , Ľubo Malík , Milan Šindelář ,  Daniel Šustek , Peter Pirošík , Jozef Filo , Roman Kuba

Zostava Zelení :

Adam Chabada , Peter Huliak + 1 , Marián Klotton + 2 ,  Robo Huliak , Rudo Huliak , Jaroslav Vyboch , Miloš Pekár , Miroslav Vrabec , Ján Gier ,  Lasky

Ihrisko :

Hralo sa na Pasienkoch. Krásne slnečné počasie s neuveriteľnou teplotou na toto ročné obdobie. Na začiatku pri odchode na zápas ukazoval teplomer umiestnený vo výške 1,8 [m] v závetrí a v tieni teplotu +10°C a pri návrate +16°C ! Veterno , našťastie fúkal teplý vietor.

Zápas:

Celý zápas bol poznačený chybou pri rozohrávke Červených hneď v prvej minúte. Lopta smerovala od bránky osou na voľného Ľuboša Pekára. Ten periférne videl za sebou dvoch spoluhráčov na stred ihriska a loptu pustil pomedzi nohy ďalej. Spoluhráči sa v tej istej chvíli roztiahli na krídla a lopta sa dostal k prekvapenému Jaroslavovi Vybochovi. Ten loptu rýchlo potiahol na bránku Červených. Prihral na ľavú stranu voľnému Petrovi Huliakovi a ten tvrdou strelou po zemi obstrelil brankára Červených. 1 minúta Peter Huliak 0:1. Zelení mali po celý čas zápas v rukách hlavne vďaka dobrému pohybu a schopnosti presnej rozohrávky. Už o osem minút sa radovali z druhého gólu keď po veľmi peknej kombinačnej akcii prešli pomedzi hráčov Červených a Marián Klotton z blízka zakončoval do odkrytej bránky. 9 minúta Marián Klotton 0:2. Červeným hra dopredu vôbec nejde a aj keď sa dostali s loptou na súperovu polovicu tak dôsledná obrana nedovolila útočníkom Červených ani len pomyslieť na ohrozenie Laskyho . Kamikadze útoky od Milana Šindelářa si v šesťdesiatej minúte vybrali svoju daň a Milanovi sa po predchádzajúcich zákrokoch urobilo nepríjemné svalové zranenie lýtka. Milan opustil post útočníka a nastúpil do bránky. O jeho zastúpenie sa celkom dobre pokúšal Danko Šustek , ktorého strely ako jediného hráča Červených triafali bránku súpera. V sedemdesiatej minúte Zeleným vyšiel rýchly brejk na ktorého konci bolo kvalitné spracovanie a prikrytie lopty Mariánom Klottonom a aj keď faulovaný dokázal vystreliť z osi bránky a streliť gól. 70 minúta Marián Klotton 0:3. Tesne pred koncom prišla aj chvíľka Červených keď mohli streliť svoj prvý gól v novej sezóne. Na začiatku bol dravý prienik Danka Šusteka , ktorý sa na polke ihriska predral aj s loptou cez troch protihráčov. Následne si loptu posunul dopredu na ľavú stranu a už to vyzeralo ,že sám seba zahnal do kúta. Tu zviedol ďalší súboj proti dvom obrancom a presnou prihrávkou našiel pred bránkou osamoteného Ľuba Malíka. Ľubo si naznačenou strelou položil na zem Laskyho. Následne pri pokuse o jeho obídenie si loptu posunul vľavo a zakončil ponad brankára. Lopta však tesne minula bránku Zelených. To bolo zo strany Červených všetko a keďže už ani Zelení nič nevymysleli zápas sa skončil ich trojgólovým víťazstvom.