18.08.2013 13:56

Výsledok stretnutia 1:2

Ján Hodás , Miloš Labuda , Ľubomír Turčan +1 , Jozef Vrabec   , Ľuboš Pekár ,  Milan Šindelář  , Peter Pirošík , Daniel Šustek

Slavomír Meliš  , Adam Chabada , Jaroslav Vyboch +1 , Rudo Huliak +1 , Peter Huliak , Marián Klotton , Miroslav Vrabec , Lasky

Hralo sa na hlavnom ihrisku. Ihrisko je stále suché a mierne hrbaté . Ranná teplota v tieni 19°C sa na slnku rýchlo vyšplhala na 25°C až 28°C ku koncu zápasu.

Oproti minulotýždňovému zápasu nastúpili obidve mužstvá skoro v plnej sile. Na obidvoch stranách dominovala poctivá obrana a snaha o postupné útoky. U Zelených mal najviac šancí na skórovanie Slavomír Meliš , keď ho spoluhráči zásobovali kvalitnými prihrávkami za chrbát súperovej obrany pred prázdnu bránku. Dnes však Slavovi chýbali centimetre a trošku futbalového šťastia , ktoré sa v týchto momentoch postavilo na stranu Červených. Možno to bol aj taký malý futbalový trest za minulotýždňové nešportové správanie Slava ku svojmu spoluhráčovi. Na druhej strane sa do pekných streleckých príležitostí dostali Milan Šindelář , Jozef Vrabec a po peknom sóle cez stred ihriska aj Miloš Labuda. Konečnú stopku im však skvelými zákrokmi vystavil brankár Zelených Lasky. Hra bola obojstranne vyrovnaná na šance aj držanie lopty. Potom však prišla chyba v rozohrávke Červených a k lopte sa dostal Jaroslav Vyboch. Táto na chvíľu odskočila späť na kopačky Červených ale v momente sa vrátila k Jarovi. Ten nezaváhal a špicom poslal nečakanú strelu smerom na bránku. Lopta si našla svoju cestičku cez klbko hráčov a skončila v sieti. 49 minúta Jaroslav Vyboch 0:1. Červení odpovedali rýchlymi kontrami a radou rohových kopov. Po jednom z nich sa k tečovaniu lopty pred Laskym dostal Peter Pirošík ale lopta tesne minula ľavú tyč. Čím Červení viac tlačili tým získavali Zelení viac miesta na smrtiace kontry. Po jednej takejto keď po ľavej strane vláčil loptu aj protihráčov Jaroslav Vyboch poslal ideálnu prihrávku pred bránku zbiehajúcemu Rudovi Huliakovi , ktorý aj zo šťastím loptu z prvej napálil do brankára a táto následne prepadla až do siete. 71 minúta Rudo Huliak 0:2. Červení gólovo odpovedali o desať minút keď postupným útokom ktorý založil z ľavej strany Peter Pirošík prihrávkou na stred Ľubošovi Pekárovi. Ten následne loptu prihral na ľavú stranu Ľubomírovi Turčanovi a ten svojou typickou strelou pomedzi hráčov prekvapil Laskyho v bránke. 82 minúta Ľubomír Turčan 1:2. Červení zvyšovali svoj tlak ale každá strata lopty znamenala taktické zdržiavanie zo strany Zelených , ktorí si tesné víťazstvo už nenechali zobrať.