Výsledok stretnutia 5:1

Ľuboš Pekár +1 , Milan Šindelář , Ľubo Malík +2 , Peter Pirošík +1 , Peter Dišek +1 , Rudo Birka

Ján Hodás , Miloš Labuda , Rudo Huliak , Marián Klotton , Miroslav Vrabec , Daniel Šustek +1

Hralo sa na Hlavnom ihrisku . Tráva mierne väčšia , po nočných dažďoch bolo primerane tvrdé. .Teplota 18°C zamračené , našťastie nefúkal studený vietor ako deň predtým .

U Červených sa predstavil nový hráč Rudo Birka. Zároveň miernym favoritom zápasu boli hráči Zelených. Všetky papierové predpoklady a štatistiky však hneď v úvode zápasu nabúral Peter Pirošík keď sa nekompromisne strelecky presadil cez brániaceho hráča a okrem lopty na bránku smeroval obranca ako aj padajúci Peter. 21 minúta Peter Pirošík 1:0. Namiesto očakávaného tlaku Zelených bola hra viac než vyrovnaná a Červení dokázali udržať loptu na svojich kopačkách. Napriek tomu sa nevyhli pár chybám z čoho pramenili šance Zelených ako nájazdy na brankára či zakončovanie do odkrytej časti bránky. V prvom prípade ich vychytal brankár a v druhom ich nepresné oko. Po nepremenených šanciach prišiel trest z kopačky Ľuba Malíka keď po peknej zasekávačke vypálil pomedzi nohy obrancu presnú delovku do vinkľa. 58 minúta Ľubo Malík 2:0. O dve minúty Červení opäť zaútočili a z pravej strane prekvapujúcou strelou ku tyči prekvapili brankára. 60 minúta Peter Dišek 3:0. Zelení sa nevzdávali ale ich šance skončili väčšinou nepresným zakončením. Aby toho nebolo málo už o päť minút inkasovali ďalší gól. 65 minúta Ľubo Malík 4:0. V tejto chvíli sa ich misia zmenila zo statusu vyhrať zápas na status streliť aspoň jeden gól. Napriek ich snahe inkasovali znova keď sa peknou strelou pod brvno presadil Ľuboš Pekár. Lopta najskôr stúpala ale padla tesne pod brvno prekvapeného brankára. 76 minúta Ľuboš Pekár 5:0. Zelení sa nakoniec dočkali aspoň čestného úspechu keď po individuálnej akcii presne zakončil strelou po zemi Daniel Šustek. 88 minúta Daniel Šustek 5:1.