Výsledok stretnutia 2:2

Slavomír Meliš , Ján Gier , Jaroslav Vyboch , Peter Mackura +1 , Rudo Huliak , Marián Klotton , Lasky , Peter Pirošík +1

Ján Hodás , Ľubomír Turčan , Ľuboš Pekár , Milan Šindelář +1 , Robo Huliak , Ľubo Malík , Daniel Šustek , Peter Huliak +1

Hralo sa na Pasienkoch. Terén bol mäkký , hrbolatý. Teplota +2°C , zamračené s drobným mrholením , ktoré po čase ustalo.

Prvé minúty patrili Červeným , ktorí si loptu lepšie prihrávali a dlhším držaním nútili Zelených k napádaniu čo ich stálo aj sily. Potom prišla chybná prihrávka a k lopte sa dostali aj Zelení a zaútočili na bránku Červených. Obidve mužstvá dobre zvládali hru v obrane a tak sa lopta presúvala hlavne medzi šestnástkami. Terén bol dosť šmykľavý čo sa podpísalo aj na presnosti prihrávok či prechode do protiútokov. Prvé reálne šance mali Červení ale zakončeniu chýbala presnosť. Povestné nedáš dostaneš prišlo v tridsiatej piatej minúte keď sa na ľavej strane útoku Zelených dostal ku lopte Peter Huliak a prudkou bombou obstrelil Laskyho v bránke. Lopta bola taká prudká , že vyvolala dohady či bola v bránke alebo išla mimo. Peter bol najbližšie a potvrdil , že lopta bola v bránke a tak sa Zelení ujali vedenia. 35 minúta Peter Huliak 0:1. Červení po inkasovanom góle o ktorom boli presvedčení , že nebol sa vyrútili na svojho súpera a vybojovali roh. Prvý Zelení ešte dokázali odvrátiť ale pri druhom sa vo vzduchu do lopty oprel hlavou Peter Pirošík. Obrana Zelených dokázala loptu ešte pred brankárom zablokovať ale všetci pri bloku boli vo výskoku a stratili prehľad o tom , kde je lopta. Táto sa odrazila späť k Petrovi Pirošíkovi a ten vzniknutý chaos využil na prudkú strelu po zemi a prepálil celú obranu aj brankára. 37 minúta Peter Pirošík 1:1. Po vyrovnávajúcom góle sa hra relatívne ukľudnila. Zelení vybojovali roh a všetci sa presunuli pred bránku Červených. Červení si rozobrali hráčov a tak sa hráč zahrávajúci rohový kop rozhodol o prihrávku späť na polovičku ihriska kde si nabehol brankár Zelených. Túto situáciu dobre prečítal Peter Mackura a aj on sa súbežne s loptou rozbehol na brankára Zelených. Ten bol síce pri lopte skôr ale jeho rozohrávku dokázal Peter zablokovať a odrazenú loptu smerom na bránku Zelených pohodlne dobehol a zakončil do prázdnej bránky. 40 minúta Peter Mackura 2:1. Napriek inkasovanému gólu Zelení nezložili zbrane a vypracovali si čisté gólové šance. Najskôr sa po prihrávke na osi bránky dostal k lopte Ľuboš Pekár. Jeho strelu v časným vybehnutím Lasky medzi nohami stlmil a vytečoval na ľavú stranu. Tam však bol Peter Huliak a zakončoval do prázdnej bránky. Všetci hráči Zelených po Petrovom zakončení dvíhali ruky akurát Lasky strkal nohu kam nemal a zázračne loptu vyrazil. Do ďalšej čistej šance sa dostal Ľubo Malík , keď si to pred Laskym rozohrali štyria hráči Zelených ale Ľubovi lopta zle sadla a netrafil prázdnu bránku. Veru v týchto momentoch Červení svojmu brankárovi moc nepomáhali. Po výmene strán sa k slovu dostali aj Červení a vybojovali aj pokutový kop keď po presnej prudkej strele do vinkľa od Ruda Huliaka ju spod brvna rukou vytiahol Ľuboš Pekár. Namiesto Ruda sa však pokutový kop rozhodol kopnúť Jaroslav Vyboch. Jeho zakončenie nebolo presné a skončilo mimo bránku. Potom opäť prišla chvíľa Petra Huliaka a opäť Zelení dvíhali ruky po prekonaní Laskyho. Teraz sa však lopta odrazila od tyče von. V osemdesiatej minúte prišla kuriózna situácia po zahranom kope od Milana Šindelářa. Lopta namiesto spoluhráčov trafila Laskyho chrbát a tesne minula brvno Laskyho bránky. Tlak Zelených nakoniec priniesol úspech a po sérii rohových kopov sa v húštine hráčov najlepšie zorientoval Milan Šindelář. 85 minúta Milan Šindelář 2:2. Zelení pokračovali vo svojom tlaku až do konca ale výhodu rohových kopov už nepremenili na ďalší gól.