Výsledok stretnutia 2:1

Miloš Labuda , Ľubomír Turčan  , Jozef Vrabec , Ľuboš Pekár ,Jozef Filo  , Ľubo Malík +1 , Daniel Šustek +1

Adam Chabada ,  Ján Gier , Jaroslav Vyboch +1 ,  Robo Huliak   ,   Marián Klotton , Miloš Pekár , Braňo Danišek

Hralo sa na hlavnom ihrisku. Terén bol mäkký . Teplota 5°C , hmla .

Začiatok zápasu lepšie zvládli Červení. Väčšou aktivitou a snahou sa rýchlo dostali do dvojgólového vedenia. Najskôr rýchlu akciu po pravej strane zakončil z diaľky prudkou strelou do šibenice Daniel Šustek. Zabrániť gólu sa pokúsil Braňo Danišek ale loptu dokázal chytiť iba rukou. 2 minúta Daniel Šustek 1:0. Rýchlo inkasovaný gól Zelených nútil do rýchleho vyrovnania. V tejto snahe obranca Zelených stratil loptu v súboji s Ľubom Malíkom , ktorý následne prestrelil Adama Chabadu v bránke Zelených. 5 minúta Ľubo Malík 2:0. Napriek inkasovaným gólom Zelení nepoľavili a snažili sa o rýchle útoky. Tu však narážali na dobre organizovanú obranu Červených , ktorá ich nepúšťala do vyložených šancí tak ako po minulé zápasy. Ale aj Červení urobili chybu , keď prepadli v útoku a do brejku sa rozbehla trojica Zelených proti jednému obrancovi. Loptu po pravej strane potiahol Marián Klotton a presnou prihrávkou našiel na ľavej strane Jaroslava Vybocha. Ten strelou z prvej pod brvno do protipohybu brankára znížil náskok Červených. 24 minúta Jaroslav Vyboch 1:2. Inkasovaný gól Červených vrátil k zodpovednejšej obrane a menej častým výletom na súperovu bránku. Napriek obrannej hre sa Červení nečakane dostali do brejku štyroch proti jednému obrancovi a brankárovi. Loptu mal opäť na kopačkách Daniel Šustek a akcia bola zakončená už tradične strelou na bránku namiesto rozohrávky a zakončeniu do prázdnej bránky. Ako sa neskôr ukázalo toto mohol byť zlomový moment zápasu. Hra sa do päťdesiatej minúty odohrával hlavne v strede ihriska , kde jednotlivé mužstvá narážali na súperovu obranu. Od päťdesiatej minúty však Zelení našli recept ako zatlačiť svojho súpera až pred bránku a rozpútali útočný kolotoč. Tento trval až do sedemdesiatej piatej minúty a hráči Červených mali plné nohy práce aby ustáli tlak Zelených. Súboje sa zvádzali nielen na ihrisku ale aj za bránkami pri získavaní lopty. Zeleným však útok zobral veľa síl a tak sa do brejkových šancí dostávali útočníci Červených. Tu sa zaskvel v bránke Zelených Adam Chabada , keď zlikvidoval tri nájazdy. Najbližšie boli Červení k ďalšiemu gólu , keď po strele Ľuba Malíka sa lopta odrazila od Adama najskôr do jednej a následne do druhej tyčky a potom vyletela von. Brejky Červených donútili Zelených myslieť na zadné vrátka a tým zároveň stratili svoj tlak v útoku. Červení aktívnou hrou preniesli hru opäť na stred ihriska a úspešne dotiahli zápas do víťazného konca. Týmto zároveň pozdravujú svojho kapitána Janka Hodása.