Jozef Vrabec , Peter Dišek , Jaroslav Vyboch , Ľubo Malík +1 , Robo Huliak , Peter Pirošík

Ján Hodás , Miloš Labuda +3 , Ľuboš Pekár , Ľubomír Turčan , Rudo Huliak +1 , Miroslav Vrabec , Daniel Šustek

Ihrisko :

Hralo sa na Hlavnom ihrisku . Začiatok bol opäť poznačený neskorým príchodom niektorých hráčov. Teplota +8°C  , pocitovo dosť kosa . Ihrisko bolo stále trošku mäkšie .

Zápas:

Začiatok bol v znamení hry v strede poľa s následnou pozornou obranou brániaceho sa mužstva. A tak šance v podstate ani neboli lebo sa lopta ku bránke nepredrala. Po čase sa začali na jednej aj druhej strane otvárať okienka pre potenciálne brejky. Prvé reálne prišlo po polhodine hry keď Červení prepadli v útoku a do rýchleho protiútoku zavelil Ľubomír Turčan. Ten na pravej strane dlhou prihrávkou našiel Ľuboša Pekára , ktorý následne dlhou prihrávkou na ľavú stranu pomedzi brániacich hráčov našiel voľného Miloša Labudu a ten z prvej trafil do odkrytej bránky. 28 minúta Miloš Labuda 0:1. Následná hra mala opäť výborné tempo so šancami na obidvoch stranách. Pozorné obrany či zákroky brankárov však šance likvidovali ako na bežiacom páse. Po päťdesiatich minútach hry začali mať predsa len väčšiu hernú prevahu Červení. V čase vrcholu ich tlaku však stratili loptu a do brejku sa opäť vyrojili Zelení. Loptu si na poliacej čiare prevzal Miloš Labuda a pekným priamočiarym ťahom na bránku sa predral cez protihráčov a nečakaným zakončením prekvapil všetkých hráčov na ihrisku. 61 minúta Miloš Labuda 0:2. Červení po inkasovanom góle sa trochu stiahli a nechali svojho súpera aby sa dostal na ich polovičku. Tu opäť prebehla pekná výmena s následnou loptou na pravú stranu ku rohovej zastávke na voľného Ľuboša Pekára. Ten si loptu posunul mierne smerom ku bránke. Hráči Červených si medzitým obsadili všetkých nabiehajúcich hráčov okrem jedného. Za brankárom číhal voľný Miloš Labuda. Nasledoval milimetrový center ponad brankára Červených na Milošovu hlavu a ten presnou hlavičkou strelil svoj tretí gól v zápase. 66 minúta Miloš Labuda 0:3. Hra bola v tejto chvíli v podstate už rozhodnutá čo sa prejavovalo na nevyužitých šanciach Ľuba Malíka či Jaroslava Vybocha keď v rozhodujúcich chvíľach netriafali loptu alebo bránku. Klinčekom pre Červených bol kuriózny gól od Ruda Huliaka keď jeho nepodarený volej poskakoval v šestnástke súpera a podivnými odrazmi zapadol medzi ľavú tyč a brankára. 86 minúta Rudo Huliak 0:4. Červení sa dočkali čestného úspechu ešte v tej istej minúte keď sa v rozhodenej obrane Zelených presadil Ľubo Malík. 86 minúta Ľubo Malík 1:4. Do konca zápasu si Červení vypracovali ešte dve gólové šance ale tie dopadli tak ako tie predchádzajúce.