16.02.2014 12:46

Výsledok stretnutia 1:4

Ľubomír Turčan  , Jozef Vrabec  , Ľuboš Pekár , Ľubo Malík +1 , Daniel Šustek , Peter Pirošík , Jozef Filo

Pavol Tavač +1 , Ján Gier , Jaroslav Vyboch  , Miloš Pekár , Marián Klotton , Robo Huliak  , Rudo Huliak +1 , Peter Huliak +2

Hralo sa na Pasienkoch. Terén bol blatistý hlavne pred bránkou Červených a tak sa bránky po polčase posúvali . Teplota +5°C , chladný vánok.

Dnes to bolo okrem prvých desať minút a zúfalom bránení a jednoduchej kombinačnej hre Zelených v útoku. Zelení dobrou hrou zatvorili svojho súpera a dobrým presunom lopty udávali tempo a vypracovali si množstvo čistých streleckých príležitostí. Prvý gól padol pri chybnej rozohrávke Červených. Lopta sa dostala k Petrovi Huliakovi a ten nechytateľne ne otvoril skóre. 16 minúta Peter Huliak 0:1. O dvadsať minút  sa Zeleným podarilo v trojici prejsť cez obranu. Loptu mal na pravej strane Rudo Huliak (z pohľadu útočiaceho) a zblízka vystrelil. Brankár jeho strelu kryl. Lopta sa odrazila hráčom pod nohy. Po ľavej strane na druhej tyči mal Rudo voľného Paľa Tavača ale Rudo loptu z blízka dorazil za dezorientovaného brankára , ktorý loptu nevedel nájsť. 36 minúta Rudo Huliak 0:2.  Zelení sa uspokojili lacným gólom a zabudli na vysunutého Ľuba Malíka. Toho presným centrom našiel Jozef Vrabec a Ľubo zblízka prestrelil Miloša Pekára v bránke Zelených. 40 minúta Ľubo Malík 1:2. Gólovo sa Červení priblížili k svojmu súperovi a tak sa vo väčšom počte vysunuli na jeho polovicu. Tu však stratili loptu a do brejku sa vyrútila trojica Peter Huliak , Jaroslav Vyboch a Pavol Tavač. Proti trojici ostal len jeden obranca Červených. Ten vystúpil na hráča s loptou ale ten poslal z pravej strany na stred prihrávku na Jara Vybocha. Ten loptu prepustil pomedzi nohy a Pavol Tavač na ľavej strane z behu volejom trafil presne ku ľavej tyči. 45 minúta Pavol Tavač 1:3.  O desať minút sa po obliehaní bránky Červených dostal na pravej strane k lopte Peter Huliak a tvrdou strelou obstrelil z ostrého uhla v bránke stojaceho Petra Pirošíka a od vzdialenejšej tyče sa lopta odrazila do bránky. 55 minúta Peter Huliak 1:4. Do konca zápasu sa už nemenilo gólové skóre a ani obraz hry. Zelení svojho súpera valcovali a Červení odpovedali náhodnými útokmi s veľmi krátkym držaním lopty.