Výsledok stretnutia 3:2

Ján Hodás , Ľubomír Turčan  ,Jozef Vrabec , Ľuboš Pekár , Milan Šindelář +1 , Daniel Šustek , Jozef Filo , Miloš Pekár  , Ľubo Malík +2

Ján Gier , Jaroslav Vyboch , Marián Klotton , Miroslav Vrabec , Peter Huliak +1 , Robo Huliak +1 , Rudo Huliak , Miloš Labuda , Lasky

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Ihrisko bolo primerane mäkké . Pod mrakom teplota okolo 10°C. Už druhý krát bola v hre nová lopta od Miloša Labudu.

Hneď prvé minúty rozpútali Zelení poriadny kolotoč pred bránkou Červených. Tu však oneskoreného Daniela Šusteka dobre zastúpil Ľuboš Pekár a dobrými obrannými zákrokmi prekazil päť nádejných akcií Zelených. Červení sa následne sformovali a uzatvorili stred ihriska a priestor pred bránkou. Zelení kombinovali po krajoch a pokúšali sa o prieniky pred bránku. Tu však narážali na dobre organizovanú obranu Ľubomírom Turčanom a nedostávali sa do výraznejšej šance. Červení vyrážali do rýchlych protiútokov a po strate lopty sa poctivo vracali na svoju polovičku. Zelení mali optickú prevahu a točili hru z jednej strany na druhú. Získali aj sadu rohových kopov ale ich zakončenia blokovali obrancovia alebo strely boli nepresné. To čo im nevychádzalo po prienikoch sa im nakoniec podarilo strelou z diaľky. Loptu mal na kopačke v strede ihriska Robo Huliak a točenou strelou tesne nad trávnikom vyzval na obranný zákrok Ľuboša Pekára. Ten sa snažil loptu z voleja odkopnúť ale Robova diaľkovo ovládaná strela minula kopačku obrancu a brankár už na pustenú loptu nestihol zareagovať a táto skončila pri ľavej tyči. 36 minúta Robo Huliak 0:1. Radosť Zelených netrvala dlho lebo o štyri minúty sa prudkou strelo po zemi presadil Ľubo Malík a bolo vyrovnané. 40 minúta Ľubo Malík 1:1. V zápase sa dosť iskrilo hlavne medzi obranou Zelených a útokom Červených. Tieto súboje vyhecovali k bojovnému výkonu Ľuba Malíka a nekompromisným súbojom s brankárom Zelených Laskym pretlačil loptu popod padajúceho brankára a opäť skóroval . 45 minúta Ľubo Malík 2:1. Zelení zvýšili obrátky a lietali po ihrisku ako sršne. Nakoniec ich tlak priniesol ovocie a Červení nedokázali včas pristúpiť k Petrovi Huliakovi a ten umiestnenou strelou trafil nekryté miesto v bránke cez celú obranu. 76 minúta Peter Huliak 2:2. Zelení sa nadýchli k otočeniu vývoja zápasu ale tretia šanca Červených skončila prudkou strelou v bránke Zelených. 78 minúta Milan Šindelář 3:2. Červení následne dlhou sériou rohových kopov vyviedli Zelených z tempa a držali loptu na súperovej polovici. Zelení však mali dve veľké šance vyrovnať. Najskôr v 80 minúte prihrávku dozadu vystihol Miloš Labuda. Zviedol súboj z obrancom Danielom Šustekom , zobral mu loptu , po pravej strane obišiel brankára Červených a zakončil do tyče. Potom ten istý hráč mal opäť gól na kopačke keď tridsať sekúnd pred koncom sa prekľučkoval cez obranu Červených a prudkou strelou z osi ihriska vypálil na stred bránky kde trafil dobre postaveného brankára. Červení si už loptu postrážili ako aj víťazstvo.