Výsledok stretnutia 5:1

Ján Hodás , Miloš Labuda +2 , Ľubomír Turčan  , Jozef Vrabec +1, Ľuboš Pekár ,Milan Šindelář +2 , Daniel Šustek , Peter Pirošík

Ján Gier , Jaroslav Vyboch , Rudo Huliak +1  , Robo Huliak Marián Klotton   , Miroslav Vrabec , Miloš Pekár

Hralo sa na hlavnom ihrisku. Terén bol ideálne mäkký. Zamračené s mierne prenikajúcim slnkom s teplotou  21°C , bezvetrie .

Na začiatku sa kvôli oneskorencom trošku miešali zostavy. Podstatné však v jednotlivých zostavách boli nasledovné skutočnosti. Červeným sa po maródke vrátil kapitán Ján Hodás. Mužstvo takto získalo väčšiu rozvahu pri rozohrávke. Do útoku sa vrátil Milan Šindelář , ktorý okrem nebezpečného zakončenia loptu vpredu aj podržal. To boli dobré správy. Pre Červených. U Zelených naopak kvôli pracovným povinnostiam vypadol Peter Huliak , čím Zelení prišli o dôležitého zakončovateľa. Najväčšiu ranu však pocítili v obrane kde im nenastúpil brankár Lasky.

Napriek tomu to boli práve Zelení , ktorí mohli už v piatej minúte otvoriť skóre. Loptu si veľmi pekne po pravej  strane vymenila dvojica Jaroslav Vyboch a Rudo Huliak. Rudo Jarovi ideálne narazil a Jaro zatočenou strelou po zemi opečiatkoval tyč. Po tejto akcii došlo po nástupe oneskorenca Zelených Mariána Klottona k výmene hráčov a mužstvá už pokračovali v štandardných zostavách. O tri minúty neskôr Zelení stratili v útoku loptu a do brejku sa vybrala trojica Jozef Vrabec , Milan Šindelář a Miloš Labuda. Jozef potiahol loptu stredom. Po pravej strane mal Miloša a po ľavej Milana. Počkal si na pohyb obrancu a v pravej chvíli sa rozhodol pre prihrávku na pravú stranu Milošovi. Ten z prvej vystrelil a otvoril skóre. 8 minúta Miloš Labuda 1:0. Zelení boli v útoku na štandardnej úrovni ale po strate lopty kopili chybu na chybe. Takto opäť inkasovali , keď po ľavej strane im zbehol Milan Šindelář , kľučkou sa uvoľnil a načasovanou prihrávkou na nohu Jozefa Vrabca mal zásluhu na druhom góle Červených. 13 minúta Jozef Vrabec 2:0. Po získaní náskoku Červení poľavili v obranných činnostiach a tak v krátkom časovom úseku zviedli proti sebe dva mikrosúboje Rudo Huliak ako útočník Zelených a Ľuboš Pekár ako brankár. Červení po strate lopty sa nevracali do obrany tak ako na začiatku. Toto Zelení dokonale využili rýchlou rozohrávkou na Jara Vybocha. Jaro z pravej strany ideálne našiel nabiehajúceho Ruda Huliaka , ktorý z prvej vypálil tesne nad zemou strelu ku ľavej tyči. Reflexívny zákrok brankára však loptu poslal na pravú stranu k rohovej zástavke. O päť minút sa situácia opakovala akurát obidvaja hráči Zelených si vymenili strany. Tu brankár po opätovnej strele z prvej od Ruda Huliaka stihol urobiť krok k smerom k Rudovi a strelu vytečoval na tyč. Po týchto dvoch varovaniach sa opäť obrancovia Červených vrátili z útočného výletu na svoje miesta a opäť eliminovali útočnú snahu Zelených. Zeleným sa nakoniec podarilo prekonať obrannú presilu Červených , keď po centri od Roba Huliaka sa parádnou hlavičkou prezentoval Marián Klotton. Gól však nebol uznaný lebo Robo namiesto štandardného rozohratia rohového kopu pokračoval v hre za čiarou a odtiaľ nečakane pekne nacentroval Marianovi. Po menších diskusiách sa pokračovalo v hre. Červení nechali vysunutého na poliacej čiare jediného útočníka Milana Šindelářa. Zatiaľ čo Zelení hrali vabank a posledný Zelení uzatváral ich útočné pole na polovičke Červených. Loptu mal na kopačkách Miroslav Vrabec a pokúšal sa o nájdenie voľného spoluhráča. Proti nemu vystúpil obranca Červených Ľuboš Pekár a po menšom súboji mu vypichol loptu a poslal kolmú prihrávku stredom ihriska na voľného Milana Šindelářa. Milan svoje sólo zakončil umiestnenou strelou do ľavej šibenice.  40 minúta Milan Šindelář 3:0. Celkovo bol Milan po menšom hernom výpadku pri streleckej chuti a počas zápasu vypáli na Zelených viac ako 15 striel. Ku koncu zápasu mohol skórovať aj do prázdnej bránky ale asi z metra skákajúcu loptu poslal nad. Červení opäť poľavili a tak sa do zaujímavých situácii dostávali útočníci Zelených. Najzaujímavejšia situácia prišla v šesťdesiatej minúte. Obranou Červených sa pomaly ale isto ako tank predieral Miroslav Vrabec. Keď už mal na sebe nalepených aj fanúšikov z tribúny poslal na ľavú stranu pred prázdnu bránku loptu Rudovi Huliakovi. Rudo prišiel , spracoval , zakončil. Vedľa. Nakoniec sa však predsa len dočkal keď po typickej kombinácii s Jarom Vybochom skóroval. 73 minúta Rudo Huliak 3:1. Zelených strelený gól povzbudil a pridali na plyne. Červení sa naopak rozvážnou rozohrávkou snažili mať loptu pod kontrolou. A keď to nešlo inak tak aj odkop smerom dopredu bol lepší ako stratená lopta v šestnástke. Zlom zápasu prišiel v osemdesiatej piatej minúte. Brankár Červených poslal vysoký výkop na ľavú stranu pred bránku Zelených. Tu sa už hotoval obranca Zelených poslať loptu späť ale loptu dobre zahlavičkoval smerom na bránku Zelených vysunutý Ľuboš Pekár. Lopta bola relatívne prudká a hlavne v nepríjemnej výške. Brankár loptu vyrazil na stred ihriska. Lopta sa opäť dostala k vysunutému hráčovi Červených. Ten však bol otočený chrbtom k bránke a tak ju posunul na nabiehajúceho Miloša Labudu. Keďže všetky predchádzajúce strely aj od iných hráčov išli po výške obrana Zelených aj z brankárom vyskočila. Milošova strela však išla po zemi a tak skončila v sieti. 85 minúta Miloš Labuda 4:1. Zelení sa ešte ani nespamätali a už lovili loptu zo siete po strele Milana Šindelářa. 85 minúta Milan Šindelář 5:1. Napriek nepriaznivému stavu Zelení až do konca zápasu sa pokúšali o skorigovanie stavu.