Miloš Labuda +1 , Ľubomír Turčan , Jozef Vrabec , Milan Šindelář , Ľubo Malík , Daniel Šustek

Zostava Zelení :

Slavomír Meliš +2 , Pavol Tavač +1 , Ľuboš Pekár , Peter Mackura +1 , Rudo Huliak , Robo Huliak , Peter Pirošík

Ihrisko :

Hralo sa na Pasienkoch. Ihrisko ostalo v rovnakom stave ako minule. Pred jednou bránkou ostalo blato  a pred druhou bránkou bola prijateľná trávička. Teplota sa rýchlo vyšplhala na pocitových +15°C. Slnečno .

Zápas:

Prvý polčas horná bránka s blatom patrila hráčom v Zelených dresoch a druhý polčas hráčom v Červených dresoch. Prvý polčas bol v jednoznačnej réžii hráčov v Zelených dresoch. Dokonale využívali terén a dôkladnou obranou nepúšťali súpera do nebezpečného zakončenia. Pri útokoch naopak nebezpečne kombinovali a zakončovali. Nakoniec sa po jednom takomto útoku aj gólovo presadili. Prvú strelu brankár ešte vyrazil ale proti okamžitej dorážke z blízka už nemal šancu. 15 minúta Peter Mackura 0:1. Po inkasovanom góle hráči v Červených dresoch ožili a ešte v tej istej minúte mohli vyrovnať. Zatlačili súpera pred bránku a z osi ihriska vypálili ku ľavej tyči. Na strelu zareagovala obrana aj brankár. Obranca loptu zasiahol ale namiesto bloku ju len tečoval ku opačnej bránke. Brankár hráčov v Zelených dresoch však vytiahol dobrý zákrok a tečovanú loptu dokázal ľavou nohou vytlačiť von z bránkovej čiary. Veľkú šancu na skórovanie mal aj Jozef Vrabec keď sa na pravej strane pohral z obrancom a nečakane vypálil z poza obrancu do pravého vinkľa. Brankár strelu síce nevidel ale dobrým postavením ju vyrazil von. Potom sa k slovu opäť dostali hráči v Zelených dresoch a do čistej gólovej šance vysunuli Petra Mackuru , ktorý sa ocitol sám na os bránky. Jeho strela z prvej však minula bránku. Prvý polčas sa niesol v miernej prevahe hráčov v Zelených dresoch. Po výmene strán sa obraz hry obrátil a herná prevaha aj so šancami prešla na kopačky hráčov v Červených dresoch. Svoj tlak premenili už šesť minút po výmene strán. Využili prepadnutie hráčov v Zelených dresoch v útoku a rýchlym útokom cez Milana Šindelářa prefrčali okolo jediného obrancu s gólovým zakončením Miloša Labudu. 51 minúta Miloš Labuda 1:1. O pár minút mal Miloš na kopačkách ďalší gól ale z dobrej pozície minul odkrytú bránku. K tomuto nepresnému zakončeniu pridal neskôr ešte aj nastrelenú tyč. Keď sa k nemu pridal aj Milan Šindelář tak hráči v Červených dresoch viedli 2:0 na tyče. Snaha hráčov v Červených dresoch o zvrátenie víťazstva na svoju stranu uvoľňovala priestor pred ich bránkou a tak sa do nebezpečného zakončenia dostávali aj hráči v Zelených dresoch. Hlavnými útočníkmi a rozohrávačmi gólových situácii sa stali Peter Mackura a Pavol Tavač. Okrem nebezpečných zakončení prihrávali pred bránku aj svojim spoluhráčom . Nakoniec sa dočkali a ich kombinácia bola zakončená gólom. 79 minúta Pavol Tavač 1:2. Po tomto góle hráči v Zelenom vymenili hráča v útoku za Slavomíra Meliša. Prvá minúta Slávovho pobytu pred súperovou bránkou nepotešila jeho spoluhráča Roba Huliaka , keď z bránkovej čiary vyrazil jeho gólové zakončenie. Svoj inštinkt  na správne postavenie v súperovej šestnástke však preukázal hneď v nasledujúcich minútach. Najskôr bol na konci gólovej akcie a zakončil do odkrytej bránky. 83 minúta Slavomír Meliš 1:3. O dve minúty neskôr mohol streliť druhý gól keď najskôr jeho spoluhráč trafil tyč. Lopta ostala stáť na bránkovej čiare. Slavo loptu dorážal ale jeho zakončenie skončilo na druhej tyči a vyletelo von. Slavo sa však nenechal nijako rozhodiť a dve minúty pred koncom bol opäť na konci gólovej akcie. 88 minúta Slavomír Meliš 1:4. To bolo zároveň všetko a skóre s a už nezmenilo.