Výsledok stretnutia 2:0

Ján Hodás , Ľubomír Turčan +1 , Ľuboš Pekár , Rudo Huliak , Miroslav Vrabec , Peter Pirošík , Daniel Šustek +1

Miloš Labuda , Ján Gier , Jozef Vrabec , Jaroslav Vyboch , Peter Mackura , Robo Huliak , Ľubo Malík

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Na ihrisku bol utlačený sneh ešte z minula plus drobná škrupinka na vrchu. Lopta mala neskutočný sklz a pred hráčmi poskakovala do nečakaných smerov. Teplota začínala od -8°C ale veľmi rýchlo sa prehupla cez nulu vďaka veľmi intenzívnemu slnku. Proste krásne počasie na lyžovačku.

Papierovo bola útočná sila skôr u hráčov v Zelených dresoch ale opäť vyhralo defenzívne poskladané mužstvo. Prvý gól padol veľmi rýchlo , keď pred bránku z poza polovice ihriska nastrelil loptu po zemi Daniel Šustek. Lopta svojimi odskokmi trafila obrancu a namierila si to ku ľavej tyči na pôvodný smer lopty zareagoval vybehnutím z bránky Miloš Labuda a nečakaný teč ho prinútil k akrobatickému zákroku. Loptu však už iba vyrazil od ľavej ku pravej tyči. 3 minúta Daniel Šustek 1:0. Takto sa nechtiac Danovi zadarilo ešte dvakrát ale lopta tesne po nečakaných odskokoch ,minula bránku. Hráči v Červených dresoch nechávali rozohrávku na Milošovi Labudovi. Ten sa po väčšine zápasu rozhodoval pre dlhé pasy ale rýchly sklz lopty málokedy našiel pôvodného adresáta. Hráči v Červených dresoch mali druhú skvelú príležitosť v tridsiatej piatej minúte , keď dokázali prečísliť súpera. Lopta sa dostala pred bránku hráčov v Zelených dresoch na netradične vysunutého Petra Pirošíka. Ten si sekol brankára a prihral pred prázdnu bránku voľnému Ľubovi Turčanovi. Ľubo z prvej zakončil a tesne minul. Čo sa mu nepodarilo v tej chvíli napravil o dvadsať minút. Hráči v Červených dresoch zaútočili po ľavej strane a stiahli na seba celú obranu. Úplne na pravej strane ostal nepokrytý Ľubomír Turčan a teraz ponúknutú šancu využil a z prvej prestrelil brankára. 52 minúta Ľubomír Turčan 2:0. Hráči v Zelených dresoch mali až do tohto okamihu dya základné  problémy pre ktoré nedokázali výraznejšie ohroziť bránku súpera. Prvý bol rýchly sklz lopty a ich akcie končili mimo bránku a druhý mal dvoch menovateľov Pirošík – Šustek. Nakoniec sa však aj oni dokázali vyrovnať s terénom a začali prichádzať ich šance. Najviac pokusov mal Jozef Vrabec ale jeho najlepšie zakončenie zastavilo brvno. Podobne dopadol aj Robo Huliak keď z metra napálil do tyče. Hráči v Zelených dresoch ku koncu vytiahli brankára veľmi vysoko čo sa naopak pokusmi o strelu do prázdnej bránky snažili využiť hráči v Červenom. Posledná väčšia šanca na čestný gól prišla minútu pred koncom ale dobrý zákrok Janka Hodása nedovolil aby sa hráči v Zelených dresoch tešili aspoň z čestného úspechu.