Výsledok stretnutia 1:2

Miloš Labuda +1 , Ľubomír Turčan , Jozef Vrabec  , Ján Hodás  , Ľuboš Pekár , Milan Šindelář , Ľubo Malík , Jozef Filo , Daniel Šustek

Slavomír Meliš , Adam Chabada +1 , Ján Gier , Jaroslav Vyboch , Rudo Huliak , Robo Huliak , Marián Klotton +1 , Miroslav Vrabec , Miloš Pekár , Lasky

Hralo sa na hlavnom ihrisku. Ihrisko bolo mierne hrbolaté a tvrdšie. Teplota 22°C zamračené.

Vzhľadom na veľký počet hráčov sa neočakávala gólová prestrelka. Začiatok bol mierne chaotický čo využil nábehom medzi obrancov Červených Marián Klotton a tečom otvoril skóre stretnutia. 17 minúta Marián Klotton 0:1. Červení odpovedali o trinásť minút. Po pravej strane sa pred bránku prebíjal Daniel Šustek. Toho nedovolene zastavil Slavomír Meliš. Priamy kop rozohral Daniel Šustek na Ľuboša Pekára , ktorý poslal loptu na bránku. Tam lopta skákala medzi obrancami a brankárom Zelených. Nakoniec sa v tom zmätku najlepšie zorientoval Miloš Labuda a vyrovnal. 30 minúta Miloš Labuda 1:1. Obidve mužstvá si vypracovali ešte niekoľko gólových príležitostí. Zelení dokonca skórovali , keď sa pred bránkou Červených opäť zblízka presadil Rudo Huliak. Prihrávku však dostal po faule na Ľuba Turčana a tak gól nebol uznaný. Veštecké schopnosti preukázal obranca Zelených Adam Chabada , ktorý pätnásť minút pred koncom oznámil brankárovi Červených , že ostane vpredu lebo má tušáka , že mu dá gól. To sa mu aj splnilo a po chybnej rozohrávke Červených sa dostal k lopte a silou svojej osobnosti ju pretlačil za chrbát brankára Červených. 79 minúta Adam Chabada 1:2. Zelení už s prehľadom dohrali zvyšné minúty a udržali si dôležité víťazstvo.