Výsledok stretnutia 2:1

Pavol Tavač , Ľuboš Pekár +1 , Rudo Huliak , Daniel Šustek +1 , Peter Huliak , Peter Mackura

Miloš Labuda , Ľubomír Turčan , Jozef Vrabec +1 , Robo Huliak , Ladislav Vríčan , Peter Pirošík , Peter Dišek

Hralo sa na Hlavnom ihrisku . Ihrisko bolo čerstvo povalcované a pokosené a oproti minulému týždňu suché. Ku dokonalosti chýba akurát hustejšia tráva. Slnečno s teplotou okolo 20°C.

Obidve mužstvá sa snažili o dlhšie držanie lopty s veľa prihrávkami. A tak sa lopta držala raz na jednej strane a raz na druhej. Potom však prišiel slalom od Petra Huliaka a následnou prihrávkou pred bránku našiel Ľuboša Pekára , ktorý ľahkým zakončením otvoril skóre. 13 minúta Ľuboš Pekár 1:0. Po inkasovanom góle Zelení pridali smerom dopredu ale ich sľubné akcie končili nepresnými pred finálnymi prihrávkami čím uľahčovali obranu Zeleným. Ich nádeje stúpli po nástupe Laskyho do bránky ale toho po krátkej chvíli gólovou strelou ľavačkou privítal Daniel Šustek. 28 minúta Daniel Šustek 2:0. Mužstvá zvolili rôzny spôsob hry. Červení bez brankára sa snažili udržať hru na súperovej polovici prípadne ju rozťahovali do šírky. Zelení sa naopak zoskupili okolo svojho brankára a snažili sa o rýchle protiútoky a zakončovanie do prázdnej bránky. Ich strely však boli veľmi nepresné ako aj brejkové prihrávky a tak stopéri Červených zbierali jednu loptu za druhou ako na jahodovom zbere. Nakoniec aj Zelení dokázali skórovať keď tlakom skoro všetkými hráčmi sa lopta poodrážala koho stretla kde na konci ostal Jozef Vrabec a svoju šancu s istotou premenil. 77 minúta Jozef Vrabec 2:1. Šance na skórovanie mali aj Červení ale tu buď dobre nezakončili výhodnú pozíciu a lopta letela kilometer vedľa alebo sa skvelými zákrokmi predviedol Lasky. Na konci prišla ešte veľká šanca pre Petra Pirošíka keď po ďalšom závare pred bránkou Červených sa ocitol pred prázdnou bránkou ale jeho prudké zakončenie z prvej minulo bránku. To bola zároveň posledná gólová šanca na obidvoch stranách a tak si víťazstvo pripisujú Červení.