14.04.2013 19:23

Výsledok stretnutia 0:1

Ján Hodás , Miloš Labuda , Ľubomír Turčan , Jozef Vrabec , Ľuboš Pekár  , Milan Šindelář , Peter Pirošík , Jozef Filo , Danko Šustek , Ľubo Malík

Slavomír Meliš , Adam Chabada , Ján Gier  , Jaroslav Vyboch   , Rudo Huliak  , Robo Huliak , Marián Klotton , Peter Huliak +1 , Ján Gier , Miroslav Vrabec , Lasky

Dnes pokračovala futbalová liga a tak sme opäť hrali na Pasienkoch. Začiatok bol riadne netradičný. Namiesto bežnej rozcvičky sme roztláčali Aviu s valcom. Začiatok bol celkom dramatický , to keď si Slavo zapriahol ťažký valec lanom za Aviu a rozbehol sa dole kopcom. Avia síce na Slavov pokyn zastala ale valec nie. Nakoniec sa valec oprel do Avie a zastal. Slavo vyskočil z kabíny  ako pilot F1 keď horí formula. „..............čo som rozbil ?“. Našťastie nič. To sa už dostavili zvyšní hráči a pokúšali sa roztlačiť Aviu aj s valcom po ihrisku , ale márne. Nakoniec sme to vzdali a ja som konečne mohol prestať pobehovať z bránkou z jednej strany ihriska na druhú , to keď som sa vyhýbal valcovacej čate. Teplota bola 9°C , slnečno.

Dnes obidve mužstvá nastúpili v plnej sile a každému to bolo jasné , že veľa gólov nepadne. Zelení si udržali formu z minulého týždňa a dobrým pohybom diktovali tempo hry. Prvú veľkú šancu mali v 25 minúte , keď sa po peknej rýchlej kombinácii piatich hráčov dostal úplne sám pred brankára Peter Huliak a z blízka prestrelil ponad bránku. O tri minúty sa už Peter nemýlil a krížnou strelou po zemi prestrelil všetko čo mu stálo v ceste. 28 minúta Peter Huliak 0:1. Červení sa pokúšali o protiútok ale úplne im odišiel stred ihriska čo malo za následok , že nedokázali dostatočne často zásobovať svojich dvoch útočníkov loptami. Tí keď sa aj ku lopte dostali narážali na veľkú presilu a tak väčšina útokov nebola zakončená strelou na bránku. Zelení naopak umne napádali rozohrávku Červených a celkom ľahko sa dostávali ku lopte čo im šetrilo sily a zároveň dávalo možnosť reálne kontrolovať hru. Aj Červení si napriek ťažkému prechodu vypracovali pár šancí ale obrana Zelených obetavo tých pár situácii aj za cenu mierneho stretu s protihráčom vyriešila. Na druhej strane sa skvelým zákrokom zaskvel Jožko Filo a držal nádeje Červených aspoň na remízu až do poslednej sekundy.