Výsledok stretnutia 1:2

Slavomír Meliš , Ján Hodás , Miloš Labuda ,  Ľubomír Turčan ,  Jozef Vrabec +1 ,  Milan Šindelář  ,  Ľubo Malík  ,  Danko Šustek , Peter Pirošík

Jaroslav Vyboch +1 , Ján Gier +1 , Miroslav Vrabec , Rudo Huliak , Robo Huliak , Marián Klotton , Ľuboš Pekár , Lasky

Hralo sa na Hlavnom ihrisku . Čerstvo dopršané , teplota 9°C. Ihrisko mäkké , trošku blato.

Začiatok patril Zeleným. Lepším pohybom a presnými prihrávkami zatlačili Červených na ich polovičku. Pokúšali sa aj o častú streľbu ale všetky strely končili na kopačkách obetavých obrancoch. Po piatich minútach hry došli Červeným dve a Zeleným jedna posila. Došlo k ešte menšej úprave zloženiu jednotlivých mužstiev a hra sa rozbehla na plné obrátky. Zelení pokračovali v aktívnej hre a v dvanástej minúte našli ideálne postaveného Janka Giera na pravej strane šestnástky. Janko poslúchol rady spoluhráčov a peknou strelou prekonal obranu aj brankára. 12 minúta Janko Gier 0:1. Červení sa snažili odpovedať a vyrážali do protiútokov. Niekoľko krát mali možnosť prečíslenia proti obrane Zelených ale opakovane sa dopúšťali tej istej chyby. Namiesto rozohrania na voľného spoluhráča sa snažili viesť útok prihrávkou cez jediného obrancu Zelených , ktorý im akciu vždy pokazil. Napriek týmto chybám mali v 39 minúte krásnu akciu keď pekne zakombinovali Ľubo Malík , Miloš Labuda a Milan Šindelář. Ľubo poslal prihrávku z pravej strany na ľavú voľnému Milošovi.Milošovi dostúpil obranca Zelených a tak Miloš poslal prihrávku na stred postaveného Milana , ktorý z prvej zakončil tesne nad brvno. V päťdesiatej minúte svoje šprintérske schopnosti predviedol brankár Zelených Lasky , keď zachraňoval nie príliš dôraznú malú domov pred Milanom Šindelářom. 67 minúte prišla rýchla akcia Zelených. Červení stratili loptu v útoku a odkryli priestor pred svojou bránkou. Tu si na pravej strane pýtal loptu Ľuboš Pekár. Dostal prihrávku od Jara Vybocha. Loptu výnimočne dobre spracoval a zaútočil na bránku Červených. Pred bránku nabiehal stredom Pavol Tavač , ktorému popred obrancu prihral loptu. Lopta nebola ideálna ale Pavol aj tak dokázal loptu poslať na bránku Červených. Síce nie dôrazné ale zato nečakané zakončenie reflexívne vyrazil Peter Pirošík ale proti následnej dorážke Jaroslava Vybocha už bol bezmocný. 67 minúta Jaroslav Vyboch 0:2. Aktívna hra Zelených si začala vyberať svoju daň a tak sa iniciatíva a aj lopta presunula na kopačky Červených. Tí boli veľmi blízko k zníženiu , keď závar pred bránkou skončil tečom obrancu do tyčky. Otvorený priestor pred bránkou Červených sa snažil využiť Ľuboš Pekár. Najskôr dostal peknú dlhú prihrávku z pravej strany od Ruda Huliak až pred bránku. Zakončenie bolo však nedôrazne a ani na dva krát sa mu nepodarilo prekonať Petra Pirošíka. Druhá veľká šanca prišla po ideálnej prihrávke od Pavla Tavača ale opäť zakončenie skončilo na brankárovi Červených. Tlak Červených priniesol zaslúžené ovocie , keď v 84 minúte sa najlepšie pred bránkou Zelených zorientoval Jozef Vrabec. Využil zakrytý výhľad brankára a presnou strelou pomedzi nohy zakončil. 84 minúta Jozef Vrabec 1:2. Zelení po inkasovanom góle stiahli obranu a umnou hrou dotiahli zápas do víťazného konca.