Miloš Labuda , Ľubomír Turčan +1 , Jozef Vrabec+1 , Ľuboš Pekár   Danko Šustek , Peter Pirošík , Ľubo Malík

Ján Hodás , Ján Gier +1 ,  Jaroslav Vyboch +1  , Rudo Huliak +1  , Marián Klotton +1 , Robo Huliak , Miroslav Vrabec +1

Ihrisko :

Hralo sa na hlavnom ihrisku. Ihrisko po nočnom lejaku bolo v dobrej kondícii. Teplota 11°C , pocitovo dosť chladno , zamračené.

Zápas:

Netradičný začiatok 8:30 hod lepšie zachytili Zelení. Kým Červení dospávali peknú sobotu na polovičke súpera na ich bránku sa vybralo duo Jaroslav Vyboch a Ján Gier. Jara sa snažil križovať vracajúci sa obranca ale Jaro včas prihral z pravej strany na ľavú Jankovi a ten trafil odkrytú bránku. 17 minúta Ján Gier 0:1. Zelení sa oproti minulému týždňu poctivo vracali do obrany a tak útoky Červených narážali na pripravenú obranu. Mužstvá si v podstate vymenili úlohy a dnes sa v útoku zabúdali hráči Červených. Zelení po získaní lopty okamžite vyrážali do veľmi rýchlych  kontier , ktoré nebezpečne zakončovali. Pri jednej z nich sa po ľavej strane prebíjal Jaroslav Vyboch. Jeho polovičaté zakončenie sa opakovane dostalo ku nemu na ľavú stranu. Odtiaľ presnou prihrávkou našiel na stred dobre postaveného Mariána Klottona. Ten z prvej vystrelil. Brankár loptu ešte stihol tečovať ale nie dosť razantne a tak lopta skončila v sieti. 37 minúta Marián Klotton 0:2. O dvanásť minút sa Zelení opätovne radovali , keď na začiatku gólu bola presná prihrávka od Jara Vybocha a na jej konci nemal problém zakončiť Miroslav Vrabec. 49 minúta Miroslav Vrabec 0:3. Červení boli dosť rozhodení a nevedeli sa presadiť v šestnástke súpera. Vymýšľali rôzne spôsoby až prišla kolmá prihrávka z polovice ihriska od Ľuba Turčana na Ľuba Malíka. Ľubo loptu nespracoval a táto úspešne preskákala až za chrbát prekvapeného hráča Zelených do siete. 64 minúta Ľubomír Turčan 1:3. Radosť Červených trvala iba minútu , keď do obrany medzi dvoch hráčov Červených vletel na strieľanú prihrávku Rudo Huliak a so šťastím dal gól. 65 minúta Rudo Huliak 1:4. V 87 minúte urobili Zelení jedinú chybu pri bránení a proti jedinému hráčovi v bránke sa vyrútila trojica Ľubo Malík , Ľuboš Pekár a Jozef Vrabec. Loptu po pravej strane potiahol Ľubo Malík a poslal presnú prihrávku pred prázdnu bránku. O zakončenie sa pokúsil Ľuboš Pekár ale zľuftoval. Za nim stojaci Jožko Vrabec už nedokázal situáciu zachrániť a lopta preletala na druhú stranu do autu. Táto situácia rozviazala jazyk hráčom Červených a zároveň zviazala šnúrky na kopačkách. Kým si každý povedal čo chcel stihol pohodlne zakončiť Jaroslav Vyboch. 88 minúta Jaroslav Vyboch 1:5. 88 minúta sa ešte neskončila a Červení zopakovali peknú kombináciu s gólovým zakončením Jozefa Vrabca. 88 minúta Jozef Vrabec 2:5.