Ján Hodás , Miloš Labuda +2 , Ľubomír Turčan ,  Ľuboš Pekár  , Milan Šindelář , Danko Šustek , Peter Pirošík , Jozef Filo

Zostava Zelení :

Slavomír Meliš , Ján Gier, Jaroslav Vyboch , Rudo Huliak  , Robo Huliak , Braňo Danišek , Lasky

Ihrisko :

Prvý krát v tomto roku sa hralo na Pasienkoch. Oproti minulému týždňu to bol balzam na nohy. Terén bol príjemne mäkký , trávička ešte z minulého roka , pár malých krtincov a po čase sa na osi ihriska vytvorilo mierne blato. Teplota bola príjemných 7°C a ku koncu už 10°C. Zamračené , v druhom polčase sa cez mraky ukázalo a hrialo slnko. Proste super.

Zápas:

Dobrý terén a aj počasie vytvorili na obidvoch stranách dobrú náladu a bolo to vidieť už pri prvej akcii Slavomíra Meliša. Ten nebojácne zobral loptu a po pravej strane sa snažil založiť prvý útok. Prvý stret so súperom mu vyšiel a protihráčovi nasadil jasle. Potom sa však s loptou nepochopiteľne vrátil k postrannej čiare a tu už o loptu prišiel. Objektívne toto bolo zo strany Zelených všetko čo dnes predviedli. Loptu si prevzali Červení a začala dobrá ofenzíva so zabezpečenou obranou , hrou do šírky a dlhými pasmi na vysunutého Milana Šindelářa. Zelení nevytvárali pre svojich spoluhráčov pohybom ponuku na prihrávku a tak boli donútení napádaním Červených postupne posúvať loptu až na obrancu Roba Huliaka. Ten v siedmej minúte v tiesni posúval pätičkou loptu až na Laskyho ale namiesto malej domov pekne vysunul Milana Šindelářa. Ten zoči-voči Laskymu vypálil na bránku ale Lasky strelu vykril.  V štrnástej minúte Zelení už nestačili s dychom a požiadali o skrátenie ihriska. Personál Pasienkov nezaváhal a urýchlene skrátil ihrisko na minimálnu dovolenú vzdialenosť. Aj tu sa opäť ukázal duch fair-play Červených , keď súhlasili so skrátením ihriska. Prvý polčas sa niesol v znamení chýb pri rozohrávke Zelených a nekončiacich sa súbojov Milana Šindelářa a Laskyho. Na druhej strane si pekné počasie v bránke Červených užíval Jozef Filo. Párkrát počas prvého polčasu musel kopnúť aj do lopty ale väčšinou iba keď musel rozohrávať. V druhom polčase Zelení úplne stratili dych a ostávali visieť v strede ihriska. Ani útok ani obrana. Najvyťaženejší hráči Zelených boli Robo Huliak , Lasky a občas aj Janko Gier. Bolo len otázkou času kedy Robo nedokáže odolávať rýchlo sa opakujúcim útokom Červených. V 53 minúte prišiel jeden z mnohých útokov , keď proti obrancovi Zelených vyštartovala trojica Miloš Labuda , Milan Šindelář a Ľubo Turčan. Trojica sa rýchlo presunula až pred bránku Zelených. Ľubo poslal prihrávku na Miloša. Miloš z prvej posielal prihrávku na voľného Milana ale lopta mu dobre nesadla a namiesto prihrávky vyšla z jeho kopačky nevydarená strela , ktorá prešla pomedzi nohy prekvapeného Laskyho. 53 minúta Miloš Labuda 1:0. Zelení slovne deklarovali snahu o vyrovnanie ale to bolo všetko. Pokiaľ v prvom polčase rozohrávka vôbec nevychádzala Robovi Huliakovi , v drohom polčase štafetu pokazených rozohrávok na seba prevzal Janko Gier. V snahe prejsť jeden na jedného síce obišiel prvého a niekedy aj druhého hráča a občas aj prihral loptu ďalej . toto sa však stalo osudné Zeleným pred druhým gólom. Pri pokuse obísť Miloša mu tento loptu zobral a založil rýchly protiútok. Lopta sa dostala až k voľnému Milanovi Šindelářovi , ktorý najskôr opečiatkoval spojnicu. Lopta sa odrazila do hry a opäť sa odrazila k Milošovi. Miloš vypálil na bránku , trafil Laskyho od Laskyho sa lopta odrazila do tyče a v snahe loptu vykopnúť z bránkovej čiary ju zavesil za Laskyho chrbát Janko Gier. 75 minúta Miloš Labuda 2:0. Do konca ostávalo ešte 25 minút ale Červení svojou umnou hrou nepripustili zvrat v zápase a svoje vedenie mohli ešte zvýšiť keby svoje šance premenil Milan alebo aj Janko Hodás. Víťazstvo Červených dnes bolo zaslúžené a jednoznačné.