Výsledok stretnutia 2:3

Miloš Labuda +1 , Ľubomír Turčan  , Jozef Vrabec , Ľuboš Pekár ,Milan Šindelář +1  , Ľubo Malík , Daniel Šustek ,  Peter Pirošík

Pavol Tavač +1,  Jaroslav Vyboch  , Robo Huliak   , Peter Huliak  , Miroslav Vrabec ,  Marián Klotton +1 , Miloš Pekár , Braňo Danišek +1

Hralo sa na Pasienkoch. Terén bol mäkký a hrbolatý . Teplota 8°C , jasno .

Po dlhšej dobe sme odohrali zápas na Pasienkoch a hráči si museli zvykať na špecifický terén. Lopta odskakovala dosť nepredvídavo a robila hráčom problémy. Začiatok sa niesol držaním lopty Červených a ich rozohrávkou na krátko. Takto sa snažili zmeniť držanie lopty oproti posledným zápasom. Toto im však vydržalo iba do ôsmej minúty. V ôsmej minúte zhrávali Zelený roh. Hoci pred bránkou bolo dosť Červených títo sa všetci venovali hráčovi s loptou a čo sa deje za ich chrbtom už neregistrovali napriek výzvam brankára. Zelení zahrávali roh z ľavej strany (pohľad útočiaceho mužstva). Po rozohrávke išla okamžitá strela na bránku , ktorá trafila obrancu Petra Pirošíka a odrazila sa na pravú stranu k úplne voľnému Mariánovi Klottonovi. Ten z prvej nezaváhal a trafil odkrytú časť bránky. 8 minúta Marián Klotton 0:1. Červení okamžite zmenili taktiku a vysunuli sa viac dopredu. Vyrovnanie prišlo presne o osem minút keď im vyšla na vlas podobná akcia ako Zeleným. Na rozdiel od Zelených však na začiatku bola presná strela z pravej strany na bránku od Ľuba Malíka , dobrý zákrok brankára ale následnú strelu od Milana Šindelářa už brankár sledoval iba očami. 16 minúta Milan Šindelář 1:1. Po inkasovanom góle začali opäť tempo hry diktovať Zelení a to vďaka dobrej a rýchlej rozohrávke a aj ľahkým získavaním lopty po nevynútených chybách Červených pri rozohrávke. Odmenou im bol ďalší gól , keď sa po menšom závare pred bránkou Červených z ničoho na stred bránky ocitol sám Pavol Tavač s loptou. Pavol nezaváhal a špicom prestrelil brankára. 23 minúta Pavol Tavač 1:2. Červení stále chybovali a tak tlak Zelených rástol a rástol. Najkrajší moment zápasu priniesol rohový kop Zelených z ľavej strany. Lopta preletela ponad šestnástku na druhú stranu kde začala klesať. Tu ju z voleja napálil asi z desiatich metrov Braňo Danišek a pravým angličákom vyhnal brankára z brány. 51 minúta Braňo Danišek 1:3. Potom prišlo pár svetlých momentov aj na strane Červených a po jednom z nich zvonila tyč po dorážke Danka Šusteka. V sedemdesiatej piatej minúte zatlačili útočníci Červených obranu Zelených až pred ich bránu a v osobných súbojoch im ju nedovolili odkopnúť. Z druhej vlny nabehol na pomoc Ľuboš Pekár a tvrdou strelou cez svojho spoluhráča trafil dobre postaveného brankára Zelených ale aj nohou zasiahol koleno svojho spoluhráča Milana Šindeláŕa. Milan už po tomto bolestivom strete nevládal dohrať a odišiel pod sprchy. Napriek dvojitému oslabeniu sa Červení vrhli do útoku ale zároveň otvárali v obrane veľké okná čo Zelení využívali na pekné ale gólovo nedotiahnuté útočné akcie. Odmenou pre Červených bol vydretý gól. Na jeho začiatku bol útočný výlet Danka Šusteka , ktorý nacentroval loptu na ľavú stranu na Ľuba Malíka. Ľubo efektne loptu na dvakrát spracoval a poslal na bránku polocenter polostrelu. Lopta sa dostala až na kopačky číhajúceho Miloša LabuduMiloš svoju šancu využil a strelil gól. 86 minúta Miloš Labuda 2:3. Keďže do konca ostávali už iba štyri minúty vrhli Červení všetky sily do útoku a snažili sa o vyrovnanie. Zelení nápor zvládli a dostali sa do brejku proti jednému obrancovi. Loptu po pravej strane potiahol Jaroslav Vyboch a poslal pekný center na ľavú stranu do behu Petrovi Huliakovi. Peter Huliak nešpekuloval a hlavičkou opečiatkoval spojnicu bránky Červených. To bola zároveň posledná nebezpečná akcia zápasu.