02.06.2014 20:10

Výsledok stretnutia 5:1

Ján Hodás , Jozef Vrabec , Ľuboš Pekár , Ľubo Malík +3 , Milan Šindelář  , Daniel Šustek , Miloš Pekár , Peter Pirošík +1, Jozef Filo +1

Slavomír Meliš , Miloš Labuda , Pavol Tavač , Ján Gier, Jaroslav Vyboch , Rudo Huliak  , Robo Huliak , Peter Huliak , Marián Klotton

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Terén bol super. V priebehu zápasu nás rušili Rugbysti , ktorí si pripravovali ihrisko na svoj turnaj. Teplota okolo 20°C , zamračené.

Začiatok patril Červeným ale postupným príchodom oneskorencov sa hra vyrovnala. Zelení získali posily v útoku a začali odvážnejšie hrať dopredu. Červení stiahli obranu aj rozohrávku a nechali vysunuté dve krídla Milana a Ľuba. Čo nevychádzalo kombinačne sa podarilo dosiahnuť dvoma tvrdými strelami po zemi od Ľuba Malíka. 17 minúta Ľubo Malík 1:0. 34 minúta Ľubo Malík 2:0. Zelení si veľa šancí nevypracovali lebo v útoku narážali na prehustenú obranu a zároveň sa už nevládali vrátiť pomôcť obrane. To vyústilo do tretieho gólu , kde sa asi pol minúty bili o loptu brankár s útočníkom. Nakoniec sa útočníkovi Červených podarilo loptu cez brankára pretlačiť až do siete. 68 minúta Ľubo Malík 3:0. Zelení sa ešte ani nespamätali a inkasovali aj od obrancov Červených. Najskôr sa v 69 minúte presadil Peter Pirošík 4:0 a o päť minút v 74 minúte aj Jozef Filo 5:0. Zelení zaznamenali čestný úspech tri minúty pred koncom exportnou strelou do ľavej šibenice obrancom Robom Huliakom. 87 minúta Robo Huliak 5:1.