Výsledok stretnutia 4:1

Ján Gier , Jozef Vrabec , Jaroslav Vyboch +3 , Robo Huliak , Miroslav Vrabec , Ľubo Malík , Peter Huliak +1

Ján Hodás , Ľubomír Turčan , Ľuboš Pekár , Miloš Pekár , Milan Šindelář +1 , Rudo Huliak , Peter Pirošík

Hralo sa na Pasienkoch. Horná časť ihriska bola poriadne rozkrtkovaná a tak ako prvé do akcie nastúpili hrable. Po krátkej chvíli sa na strane hráčov v Zelených dresoch urobili bahnisko. Teplota okolo +8°C.

Favoritom dnešného zápasu boli hráči v Červených dresoch. Aj keď konečný výsledok je jednoznačný tak jeho zrod nebol až takou jednoznačnou záležitosťou. Prvé desiatky minút boli relatívne vyrovnané. Hráči v Červených dresoch sa snažili o nátlakovú hru ale narážali na dobrú defenzívu. Postupom času strácali trpezlivosť a snahou streliť gól viac a viac otvárali obranu. Na tieto chvíle čakali hráči v Zelených dresoch a zásobovali svojho jediného útočníka Milana Šindelářa brejkovými prihrávkami. Pri jednej takejto akcii zachránil bránku hráčov v Červených dresoch Miroslav Vrabec , keď sa obetavo vrátil a v poslednej chvíli vytesnil Milanovu delovku mimo bránku. Čo hráčom v Červených dresoch nevychádzalo vlastnými kombináciami sa im nakoniec podarilo za pomoci svojho súpera. Trojica hráčov v Zelených dresoch mala pred svojou bránkou medzi sebou loptu. Túto sa im ani na dvakrát nepodarilo dostať do bezpečia až sa odrazila k voľnému Jaroslavovi Vybochovi a ten prudkou strelou otvoril skóre. 42 minúta Jaroslav Vyboch 1:0. Tento gól hráčom v Červených dresoch výrazne pomohol a zrazu dokázali využiť svoju početnú prevahu a svojho súpera zatlačiť pred bránku. Výsledkom bol druhý gól keď najskôr vypálili prudkú strelu po výške mimo bránku. Lopta najskôr trafila jedného a následne druhého obrancu a skončila v sieti. 53 minúta Peter Huliak 2:0. Hráči v Červených dresoch úplne otvorili obranu a rozhodli sa svojho súpera roztrieľať. Táto taktika im však nevyšla lebo otvorený priestor využili hráči v Zelených dresoch na rýchlu akciu. Loptu od bránky zahrával Peter Pirošík na v strede voľného Ľuboša Pekára. Ten následne loptu nabil voľnému Ľubovi Turčanovi , ktorý využil vybehnutie brankára hráčov v Červených dresoch a preloboval všetkých hráčov. Lopta tesne pred bránkou dopadla na zem a trafila tyč. Tu sa však prirútil Milan Šindelář a loptu do bránky dorazil. 56 minúta Milan Šindelař 2:1. Početná prevaha hráčov v Červených dresoch si časom vyberala daň a uberala sily hráčom v Zelených dresoch. Postupne sa začali dostávať pod tlak a hráči v Červených dresoch sa začali predbiehať v zahadzovaní šancí. Posledných desať minút sa hráči v Zelených dresoch rozhodli , že strelia gól a všetky sily vrhli do útoku. Brankár hráčov v Zelených dresoch najskôr chytil dve gólové zakončenia ale nakoniec následné ďalšie dve už nedokázal vyriešiť. Tretí gól padol po centri z pravej strany od Jozefa Vrabca na voľného Jara Vybocha popred bránku. Brankár teoreticky mohol prihrávku zachytiť ale obidve nohy mal pevne zalepené v bahne a ani reakcia nebola už v reálnom čase. 87 minúta Jaroslav Vyboch 3:1. Napriek inkasovanému gólu hráči v Zelených dresoch ostali na súperovej polovici a po ďalšej strate lopty inkasovali znovu. Tentoraz mal veľa času na strelu Peter Huliak. Brankár sa presúval v smere letiacej lopty ale tesne pred ním do strely vletel špicom kopačky Jaroslav Vyboch a zmenil jej smer ku druhej tyči. 89 minúta Jaroslav Vyboch 4:1. Napriek vysokej prehre hráči v Zelených dresoch nepredali tento zápas zadarmo a možno trošku viac šťastia pred prvým inkasovaným gólom a mohli svojho súpera potrápiť oveľa viac.