Výsledok stretnutia 2:1

Slavomír Meliš + , Ján Hodás , Miloš Labuda , Ján Gier , Robo Huliak , Rudo Huliak , Peter Pirošík , Daniel Šustek , Miloš Pekár ,

Ľubomír Turčan , Jozef Vrabec , Ľuboš Pekár , Jaroslav Vyboch , Milan Šindelář , Marián Klotton , Ľubo Malík , Peter Mackura

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Na ihrisku bolo 10cm snehu , ktorý sme postupne udupali. Teplota -2°C jemne pod mrakom.

Nový systém losovania hráčov do mužstiev vytvára zaujímavé zloženia. Zatiaľ čo u hráčov v Červených dresoch hrali prím obrancovia a záložníci u hráčov v Zelených dresoch nebol k dispozícii ani jeden klasický obranca ale iba útočne orientovaní hráči. To sa prejavilo aj na šanciach od začiatku zápasu. Pokiaľ útočili hráči v Zelených dresoch tak narážali na hustý obranný val. V opačnom garde lopta lietala popred prázdnu bránku ale dobiehajúcemu hráčovi chýbal krok až dva. U hráčov v Červených dresoch sa do role zakončovateľa pasoval Slavomír Meliš a niekoľkokrát po dobrých prihrávkach aj nebezpečne zakončil. Na druhej strane pokusy o ohrozenie bránky končili v hustej hradbe obrancov. Hra bola vyrovnaná a prvý gól padol po kurióznej situácii. Lopta aj s väčšinou hráčmi bola na polovičke družstva v Červených dresoch. Na polovici ihriska striehol na svoju šancu Miloš Labuda na ľavej strane a ešte viac vysunutý na osi ihriska ostal osamotený Miloš Pekár. Hráči v Zelených dresoch im nevenovali svoju pozornosť a sústredili sa na svoj útok. Ten im však nevyšiel a rýchla rozohrávka na ľavú stranu voľnému Milošovi Labudovi a voľný priestor ho vyzvali k rýchlemu brejku. Na Milošov pohyb rýchlo zareagoval aj druhý Miloš Pekár a pohybom si vypýtal prihrávku. Miloš Labuda poslal po výške prihrávku na os ihriska voľnému Milošovi Pekárovi. Hru dobre prečítal v bránke stojaci Ľubomír Turčan a tesným bránením zabránil Milošovi v pohybe. Pri súboji sa obaja borci do seba opreli pričom Miloš Pekár pri snahe pretlačiť Ľuba sa dostal až do predklonu. V tej chvíli mu padla lopta na chrbát a preskočila aj vysokého Ľuba Turčana a padla presne do odkrytej bránky. 40 minúta Miloš Pekár 1:0. Hráči v Zelených dresoch sa snažili o rýchle vyrovnanie ale finálna prihrávka nevedela prejsť k adresátovi. Najbližšie k vyrovnaniu bol Jaroslav Vyboch keď pekným sólom prekvapil všetkých hráčov na ihrisku a jeho prudká strela len tesne minula brvno na odkrytej časti bránky. Hráči v Červených dresoch počas celého zápasu pokrikovali na svojho spoluhráča Slava aby sa stiahol do obrany a uvoľnil miesto druhému útočníkovi. Slavo však o tom nechcel ani počuť a nakoniec sa dočkal aj zaslúženej odmeny. Loptu mali na kopačkách hráči v Červených dresoch a po pravej strane sa dostali až na hranicu rohovej čiary. Tu ku lopte najskôr pribehol Ľuboš Pekár a v súboji v páde sa z celej sily oprel do lopty v snahe odkopnúť loptu smerom od bránky. Po strele vyletelo z ihriska niekoľko kubíkov snehu a s ním sa do útoku rozbehli aj hráči v Zelených dresoch. O to väčšie prekvapenie bolo keď sa lopta pohla o slabých pár centimetrov a pred brankárom ostali osamotení štyria hráči v Červených dresoch. Tí svoju šancu využili gólovým zakončením Slavomíra Meliša. 80 minúta Slavomír Meliš 2:0. Hráčom v Zelených dresoch tradične päť minút pred koncom predsa len vyšla pekná gólová akcia. Lopta bola na stred rozohraná na voľného Ľuboš Pekára. Na ľavej strane si pred bránkou Červených pýtal prihrávku Milan Šindelář. Pred brankárom Červených stál ešte jeden obranca . Tu prišla ideálna prihrávka od Ľuboš Pekára keď loptu po zemi nasmeroval na voľnú pravú stranu s primeranou vnútornou rotáciou. Lopta najskôr držala smer na pravú stranu ale na úrovni obrancu sa zatočila doľava medzi obrancu a brankára. Na loptu vybehol brankár v Červenom drese ale Milan v časným vbehnutím medzi obrancu a brankára jemným tečom ho obhodil a skóroval. 85 minúta Milan Šindelář 2:1 . Záverečný tlak hráčov v Zelenom priniesol ešte dve šance ale ani jedna neskončila v sieti.